14 Kasım 2018 01:01

Zahide Yetiş doğum yaptı mı Zahide Yetiş ne zaman doğuracak?

Zahide Yetiş doğum yaptı mı Zahide Yetiş ne zaman doğuracak?

Zahide Yetiş doğum yaptı mı, Zahide Yetiş bebeğini doğurdu mu son haberi ne? Show TV kanalının hamile sunucusu Zahide Yetiş doğum yapmak için artık gün sayıyor. Zahide Yetiş 8 aylık hamile ve Haziran ayında doğum yapmak için ekrana veda edecek. Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy ile bir oğlu olacak.

Show TV'nin sevilen ekran yüzü Zahide Yetiş hamileliğinde artık son günlerini yaşıyor. Anne olmak için gün sayan Zahide Yetiş'in bebeğinin cinsiyeti canlı yayında açıklanmıştı. Eşi Cem Arısoy ile ilk çocuklarını kucağına alacak olan Zahide Yetiş, 39 yaşında hamile kaldı. Zahide Yetiş'in bebeği erkek olacak.

Zahide Yetiş programında hamileliğini şu sözlerle duyurmuştu: "Şimdiye kadar hep dualar aldım sizlerden, dualarınızla ve teveccühlerinizle her sabah beraber olduk. Şimdi sizinle en özel en güzel anımı paylaşma zamanı ben hamileyim."

Zahide Yetiş kaç aylık hamile : Zahide Yetiş hamile olduğunu Ocak ayında açıklamıştı. O zaman 4 aylık hamile olan Zahide Yetiş haziran ayı itibariyle hamileliğinde 9. ayına girdi artık Zahide Yetiş heran doğum yapabilir. 

Zahide Yetiş ne zaman doğum yapacak : Zahide Yetiş'in hesabına göre doğumu Haziran ayında olacak. Zahide Yetiş bu ay Show TV'deki programını bitirip doğum için ekrana ara verecek.

Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy kimdir : Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy ünlü sunucunun ikinci eşi. Bir kez evlenip boşanan Zahide Yetiş mutluluğu ikinci eşiyle buldu. Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris’te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme’de düğün yapan Zahide Yetiş, eşini medyadan uzak tutuyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Allah kimseyi evlatsız burakmasın bizene dgl bu haber sevılen bır sunucu ve uzun sure bu tadı tatmak için bekleyen ve bu bekleyen kişilere umut olan bir insan bu haber sizin umrunyzda olmaya bilir fakat olanlar cok

    (0) (0)

  • bize ne doguracagi okadar sorun varken memlekkette

    (1) (0)

  • Çok önemli bir haber kutlarım sizi. Ne zaman doğurursa doğursun bunun ne gibi bir haber değeri var ki .

    (7) (7)

Tüm Yorumlar