21 Kasım 2018 20:43

Yozgat'ın 'Millet Kıraathanesi' açılıyor

Yozgat'ın 'Millet Kıraathanesi' açılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 100 günlük eylem planları arasında yer alan Millet Kıraathanesi Projesi doğrultusunda Yozgat İl Halk Kütüphanesi Millet Kıraathanesi olarak hizmet vermeye başlayacak.

Yozgat İl Halk Kütüphanesi, 'Millet Kıraathanesi' olarak Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 100 günlük eylem planları arasında yer alan Millet Kıraathanesi Projesi doğrultusunda Yozgat İl Halk Kütüphanesi de konsepte uygun hizmet vermeye başlayacak. Pazartesi gününden itibaren Millet Kıraathanesi'ne ders çalışmaya gelen öğrencilere çay ve poğaça ikramı da yapılacak.

Yozgat'ın Millet Kıraathanesi konseptine geçen 6'ncı il olduğunu söyleyen İl Kültür ve Turizm Müdürü Metin Halıcı, pazartesi gününden itibaren İl Halk Kütüphanesi'nin Millet Kıraathanesi olarak hizmet vereceğini dile getirdi. Millet Kıraathanesi ile birlikte kütüphaneyi daha da genişleterek daha fazla vatandaşın faydalanmasını sağlayacaklarını belirten Halıcı,"Burada pazartesi gününden itibaren 7 gün 24 saat hizmet vereceğiz. Kış ayına girmeden tadilatı tamamlamış olmamız gerekiyor ki öğrencilerimiz daha rahat çalışma ortamı bulsunlar ve buradan yararlansınlar" dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Ne diyeyim bilemedim ki, çini gezmeye gittim, her evin altı bir atölye, herkes birşey üretiyor, bir lastik markasını, bir ev 15 cant üretiyor, diğer ev 16 , başka biri 17 cant, ve bu marka tüm dünyaya lastik satıyor, bu küçük bir örnek, Türkiye bunları hakketmiyor

    (1) (0)

  • İŞTE MİLLET BU ..BU ÜLKEYE KÜTÜPHANEMİ LAZIM --YOKSA KIRATHANEMİ ?? ACABA KIRATHANE DENİLEN YERDE -NE ÖĞRENECEKLER VE HANGİ KÜLTÜRÜ GÖRECEKLER ? AKIL VAR -MANTIK VAR --- KÜTÜPHANE GİDECEK --YERİNE KIRATHANE KONACAK ÖYLEMİ ?PES ARTIK DENECEK BİR ŞEY YOK..

    (3) (0)

  • Tamam aranan kan bulundu. Artık Memleket uçmaya başlar dolar da tepe taklak olur Bunların icraatı budur

    (4) (3)

Tüm Yorumlar