21 Kasım 2018 12:35

Varlık Fonu yönetimi değişti işte yeni başkan

Varlık Fonu yönetimi değişti işte yeni başkan

Türkiye Varlık Fonu Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Başkanvekilliği görevine, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak getirildi.

Türkiye Varlık Fonu Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu’nda yer alacak isimlerin belirlenmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Varlık Fonu Başkanı olurken, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ise Varlık Fonu Başkanvekili oldu.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU... Buna göre; Başkan Vekilliğine Berat Albayrak getirilirken, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Selim Arda Ermut, Hüseyin Aydın, Rifat Hisarcıklıoğlu, Erişah Arıcan, Fuat Tosyalı ve Zafer Sönmez atandı. Genel Müdürlüğe ise Zafer Sönmez atandı.

YİĞİT BULUT YÖNETİMDEN AYRILDI... Varlık Fonu'nun Yönetim Kurulu başkanlığını Himmet Karadağ, yönetim kurulu üyeliklerini ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı Yiğit Bulut, Prof. Dr. Emre Alkin ve Oral Erdoğan yapıyordu...

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (24)
 • Bu kadarına da pes. Tamam reisin Başkan olması normal ama damarın 2. Başkan yani Başkan vekili olmasına pes. Damat ekonomiyi iyice düzeltti . Şimdi varlıkları düzeltsin. Yapmayın Allah aşkına ya... damattan başka adam kalmadı ülkede... yazıktır günahtır bu milletin hakkını damat ödeyemez ayrımcılık yapmayın

  (0) (5)

 • ne güzel her yerden maaş geliyor ....

  (0) (0)

 • YİĞİT BULUT'U YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNDEN ATTI DANIŞMANLIKTAN ATMAZSA BARİ. ÇOK GÜZEL SALLIYORDU, DOLARI 1 TL YE DÜŞÜRMÜŞTÜ, ŞEKER FABRİKALARININ ÖZELLEŞMEYECEĞİNİ SÖYLEYEREK YÜREĞİMİZE SU SERPİYORDU.

  (0) (4)

 • reis iyiki var, her işe koşuyor. 80 milyondan adam çıkmıyor, her işe reis bakıyor. nolcak bu 80 milyon işe yaramazın hali.

  (0) (5)

 • Misafir12 Eylül 2018 12:34 TEK ADAMLIK BU... HER İŞİN BAŞI BENİM DİYOR........................................ARTIK OY VERENLER DÜŞÜNSÜN.

  (0) (5)

Tüm Yorumlar