24 Ocak 2019 11:12

Ünlü oyuncu şaşırttı! Esrara başladım

Ünlü oyuncu şaşırttı! Esrara başladım

Üçüncü kez kansere yakalanan İngiliz asıllı Avustralyalı oyuncu ve şarkıcı Olivia Newton-John, tıbbi amaçlı esrar kullanmaya başladığını açıkladı.

Grease filminin yıldızı 69 yaşındaki oyuncu, Avustralya televizyonuna kanseri doğal yöntemlerle yeneceğini inandığını söyledi.

Newton-John'a ilk meme kanseri teşhisi 1992'de konuldu. Hastalığı 2013'te geri döndü. Geçen yıl da oyuncunun bel bölgesinde bir tümör bulundu. Dördüncü aşama meme kanserinin bel kemiğine sıçradığı söyleniyor.

ABD'de yaşayan Olivia Newton John, Avustralya'da da California'daki gibi tıbbi amaçlı esrar kullanımına izin verilmesi çağrısında bulundu ve "Hayalim, Avustralya'da da tüm kanser hastalarının esrara erişiminin olması" dedi.Dört kez Grammy ödülü kazanan Newton John'un radyoterapi de yaptırdığı belirtiliyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Bizim.imamlarda kafa bulmak için kullanıyorlar. Adam ekim yapmış 5 kilisunu satar 300 gramıda kendim içerim,inşallah bir yıllık nafakamı böyle temin ederim diyor. Kafayı yiyecegim hem uyuşturucu kullaniyor hem satiyor hemde inşallah diyor.aglayasim geliyor.bize ne oldu böyle.

    (1) (1)

  • Bu editör kendine kılıf mi ariyor. site sahibi ozisiklarin siteyi hiç okumadığı çok belli veya takiyye yapiyor

    (0) (2)

  • Özendirici bir haber lütfen kaldırın

    (0) (4)

Tüm Yorumlar