19 Kasım 2018 12:58

Ufak Tefek Cinayetler 32.yeni bölüm fragmanı yayınlandı partide kim öldü

Ufak Tefek Cinayetler 32.yeni bölüm fragmanı yayınlandı partide kim öldü

Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıka Ufak Tefek Cinayetler 31.son bölümde beklenen an geldi. Partide kim öldü? Ufak Tefek Cinayetler 31.son bölüm ardından yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler 32.yeni bölüm fragmanında. İşte Ufak Tefek Cinayetler 32.yeni bölüm fagmanı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ufak Tefek Cinayetler, sona doğru yaklaşırken nihayet beklenen o parti gerçekleşiyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler'de ölen kişi kim? Ufak Tefek Cinayetler 31.son bölüm ardından Ufak Tefek Cinayetler 32.yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve cevaplar onda. Gelin önce Ufak Tefek Cinayetler 31.son bölüm özetine bakalım hemen ardından Ufak Tefek Cinayetler 32.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 31.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; İşte nihayet o gündeyiz. Planlar, hazırlıklar, hamleler ard arda geliyor. Sarmaşık sakinleri, o gün korkunç bir cinayete tanık olacaklarından habersiz bir şekilde Oya'nın partisine hazırlanıyorlar. Pelin, Merve’yi öldürmeyi kafaya koymuş durumda. Arzu ise Burcu’yu ortadan kaldırmadan gün yüzü görmeyeceğini anladı.

Merve ise Oya'yla başka Elif'le başka bir kumpas kurdu, Ne tarafta olduğunu kendisinden başka kimse bilmiyor. Serhan bir yandan Mehmet bir yandan, olacakları engellemenin peşinde. Oya kendi tarafından harekete geçiyor, onun da bir hamlesi var şimdi. Ve parti başlıyor! Bakalım kim amacına ulaşacak ve bu partide öldürülen kim olacak? Şimdi baş komiser Kemal, Sarmaşık vakasını çözmeye her zamankinden daha yakınken, kimsenin aklına gelmeyen bir gelişme, bomba gibi düşüyor! Kemal şimdi çok başka bir yerde!

UFAK TEFEK CİNAYETLER 32.YENİ BÖLÜM İLK SAHNE

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)