22 Ocak 2019 21:35

Üçüncü Havalimanı inşaatında eylem!

Üçüncü Havalimanı inşaatında eylem!

İstanbul'da yapımı devam eden Üçüncü Havalimanı Akpınar Yerleşkesi'nde işçiler, kötü çalışma koşullarını gerekçe göstererek eylem yapıp iş bıraktı.

İstanbul'da 3. havalimanı inşaatında çalışan işçiler, kötü çalışma koşullarını gerekçe göstererek eylem başlattı ve iş bıraktı. Yağmur altında uzun süre servis beklediklerini, şantiyedeki yemek ve barınma imkanlarının çok kötü olduğunu vurgulayan işçiler, çalışma koşullarının düzeltilmesini istediklerini bildirdi.

"ODALARIMIZ PİRE DOLU"
Bir işçi, "Odalarımız tahtakurusu, pire dolu. Her gün iki tane ölü çıkıyor. Her gün yaralı arkadaşlarımız var" ifadesini kullandı.

JANDARMA MÜDAHALE ETTİ
İstanbul'da yapımı devam eden ÜçüncüHavalimanı Akpınar Yerleşkesi'nde eylem yapan işçilere jandarma müdahale etti.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • "Odalarımız tahtakurusu, pire dolu. Her gün iki tane ölü çıkıyor. Her gün yaralı arkadaşlarımız var" Bu idianın araştırılması ve gereğinin yapılması sorunu çözer...Provakatifse suçlular işten atılır,değilse işveren!

  (1) (0)

 • editor eksik bilgi vermeseydin iyi olurdu kacinca arkadaslari olmus santiye de onu keske yazsaydiniz

  (0) (0)

 • Girilen her seçimden yüzde 50'nin üzerinde oy çıkınca artık kimseye içimden acıma hissi gelmiyor

  (17) (3)

 • TÜM SİLAHLI DEVLET KURULUŞU AKP NİN MUHEBERAT-I OLDU NASIL EYLEM YAPILACAK MIŞŞ Kİİİ

  (14) (2)

 • Hava alanı son derce önemli işç,nin hakkıda teri kurumrdan ödenmeli dahada önemli ilkesine inanıyoruz . inşallah bırak isçiyi kendinden başkasını insan bile görmeyen eski solcu ağzı değildir

  (7) (8)

Tüm Yorumlar