17 Aralık 2018 17:02

Türkiye'nin en sevilen otomobil markasına bakın

Türkiye'nin en sevilen otomobil markasına bakın

Mediacat dergisi ve Ipsos tarafından gerçekleştirilen ve toplam 22 kategoride Türkiye’nin en sevilen markalarının belirlendiği “Türkiye’nin Lovemark’ları 2018 Araştırması” sonuçları açıklandı.

Bu yıl 11’inci kez gerçekleştirilen araştırmada, Volkswagen, otomotiv sektöründe yine en beğenilen marka oldu. Volkswagen, geride bıraktığımız 5 yılda da üst üste 5 kez bu ödüle layık görülmüştü.

Tüketicilerin aklına ilk gelen marka, markaya duyulan yakınlık, beklenti, ihtiyaçları karşılama ve “Bu marka en sevdiğim, asla vazgeçmeyeceğim bir markadır” ifadesine ne ölçüde katıldıkları üzerinden hesaplanan toplam skor ile Lovemark’lar belirleniyor.Üst üste 6. kez Lovemark olan Volkswagen, tüm platformlarda müşterilerine yakın, duygusal ve özgün bir iletişim gerçekleştirirken, otomotiv sektöründeki dijitalleşme akımının öncülerinden biri olarak, her daim müşterilerinin ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmayı hedefliyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • parçası çok pahalı bakımı çok pahalı. deli gibi benzin yiyor. bide alman malı hayatta para vermem. en iyisi japon arabaları.

    (0) (1)

  • bana sormadılar. Dünyayı egzoz emisyon değerlerini düşük göstererek aldatan bir markanın markası bile kabul edilmemeli. Araç markası denince servisi, yedek parçası, alımı satımı, rahat kullanımı, halka uygunluğu önemli.. Neymiş o marka arabaları Türk Halkı seviyormuş. BU SADECE PSİKOLOJİK OLARAK O MARKAYI KAYIRMAK İÇİN ORTAYA ATILMIŞ ARAŞTIRMA TASLAĞI...

    (0) (3)

Tüm Yorumlar