19 Temmuz 2018 02:53

Turizm devi resmen açıkladı: Kapatma için tarih verdi!

Turizm devi resmen açıkladı: Kapatma için tarih verdi!

Uçak bileti, otel rezervasyon ve tur hizmeti veren 'bavul.com', faaliyetlerini Eylül ayı itibarıyla durdurma kararı aldı. 'Bavul.com' yönetimi, önümüzdeki döneme ait tüm seyahatlerin ise güvence altında olduğunu belirtti.

Online uçak bileti, otel rezervasyonu, yurt dışı turları ve gemi turları hizmeti veren 'bavul.com', faaliyetlerini sonlandırıyor.

'Bavul.com' yönetimi, 2014 yılı Ağustos ayında devraldıkları 'bavul.com'un operasyonlarını Eylül ayı itibarıyla durduracaklarını belirterek, kararın gerekçesini şöyle açıkladı:

“Bu kararımızda pazarda oluşan aşırı rekabetçi fiyat politikalarının karlılığı oldukça azaltması ve tedarikçilerimizin çoğuna yaptığımız ödemelerin Euro cinsinden olması ve kurdaki hızlı değişiklikler etkili olmuştur.”

“TÜM SEYAHATLERİMİZ GÜVENCE ALTINDA”

Açıklamada, önümüzdeki döneme ilişkin 'bavul.com'dan alınan hizmetlerin olumsuz etkilenmesinin söz konusu olmadığı vurgulanarak, “Özellikle belirtmek isteriz ki; bugüne kadar bizden uçak bileti, otel konaklaması ve tur paketi almış olan tüm yolcularımızın seyahatleri güvence altındadır. Tüm seyahatler gerçekleşene kadar müşteri hizmetlerimiz servis vermeye devam edecektir” denildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (1)
  • haber mi reklam mı? bende TUI kapatıyor zannettim. 'Turizm devi resmen açıkladı: Kapatma için tarih verdi!' yerine 'bir turizm operatörü daha kapatma kararı verdi' daha iyi değil mi?

    (1) (1)