16 Ocak 2019 21:08

Tokat atan eski erkek arkadaşını böyle bıçakladı!

SAMSUN’un Bafra ilçesinde kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle eski erkek arkadaşını bıçaklayan kadın, mahkemece serbest bırakıldı. Olay anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.

SAMSUN’un Bafra ilçesi İsmetpaşa Mahallesi'nde bir spor merkezi önünde meydana gelen olayda; edinilen bilgiye göre, Mahide Y., spor merkezi çıkışında kendisini bekleyen ve sürekli rahatsız ettiği iddia edilen eski erkek arkadaşı Murat K. (26) ile tartıştı. Mahide Y. kendisine tokat atan Murat K.'yi kolundan ve sırtından bıçakla yaraladı.

Olay anı ise güvenlik kameralarına yansıdı. Kolundan ve sırtından aldığı bıçak darbeleriyle yaralanan Murat K. aracına bindi ve Bafra Devlet Hastanesine giderek tedavi altına alındı. Yaralı, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesine sevk edildi.

Olay sonrası gözaltına alınan Mahide Y. ise emniyetteki işlemlerinin ardından çıkartıldığı Bafra Adliyesinde mahkemece adli kontrolle serbest bırakıldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Bu haberler gençleri yanlış yönlendiriyor. Genç nesile örnek haberleri çoğaltırsanız memnun olacağız. Göre göre göz aşinalığı, duya duya kulak aşinalığı, konuşa konuşa dil aşinalığı vs. Sonrası çok normalmiş durumu oluşuyor. Lütfen dikkat!!!

  (1) (11)

 • en iyisini etmis,ellerine saglik

  (1) (1)

 • Adana Samsun Türkiyenin nazar boncuğudur

  (1) (5)

 • Türk Lirası değer kaybında dünya lideri oldu ...Kaşlar çatık, alınlar gergin. Dokunsan ya küfür edecekler, Ya da çekip vuracak haldeler.............

  (10) (4)

Tüm Yorumlar