13 Aralık 2018 06:44

Tehlikeli gerginlik! 1 kişi bıçaklandı ev ve arabaları taşladılar

Tehlikeli gerginlik! 1 kişi bıçaklandı ev ve arabaları taşladılar

Denizli’de Suriyeli bir grup ile başka bir grup arasında çıkan kavgada 1 kişi bıçaklanarak yaralandı. Olayın ardından kavganın yaşandığı bölgede Suriyelilerin ev ve araçları taşlanınca polis bölgeyi abluka altına aldı.

Olay, Merkezefendi ilçesi Sevindik Mahallesi 2315 Sokak’ta meydana geldi. İddialara göre, mahallede yaşayan Suriye uyruklu 3 genç Baran K., isimli 12 yaşındaki çocuğu sopalarla dövdü. Ardından Baran K.’nın yakınları ve mahalledeki diğer gençlerde kavgaya dahil olunca olay büyüdü. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilerek olay daha fazla büyümeden kontrol altına alındı.

SURİYELİ GENÇ BIÇAKLANDI...Çıkan olaylarla Suriye uyruklu olduğu ve ismi henüz tespit edilemeyen 18 yaşındaki bir şahıs bıçaklanırken, durumunun iyi olduğu belirtildi. Bıçaklanan şahıs 112 Acil Servis ambulansı ile Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

EV VE ARAÇLARINI TAŞLADILAR...Çıkan olaylarda bazı mahalle sakinleri ise bölgede yaşayan Suriyeli bazı ailelerin ev ve araçlarını taşlayarak zarara verdi. Olayın ardından bölgeyi bir süre ablukaya alan polis ekipleri mahallede yaklaşık 2 saat boyunca devriye gezdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Kapatırın incirliği

    (1) (1)

  • bunları ya ülkelerine gönderin yada kamplara. bizim toplumumuza uymuyor bunlar dokular uyuşmuyor.

    (0) (2)

  • Yeter artık gönderin şunları, dolar zaten almış başını gidiyor bir de bu hainleri besliyoruz

    (0) (15)

Tüm Yorumlar