16 Aralık 2018 13:02

TBMM önünde üzerine benzin döküp kendini yaktı

TBMM önünde üzerine benzin döküp kendini yaktı

MECLİS Devlet Hastanesi’nin önünde üzerine benzin dökerek kendini ateşe veren S.A. polislerin müdahalesiyle son anda kurtarıldı.

TBMM Dikmen girişinin yaklaşık 50 metre yukarısında bulunan Meclis Hastanesi önüne elindeki benzin bidonuyla gelen 39 yaşındaki S.A. maddi sıkıntılar nedeniyle kendini ateşe vereceğini söyledi.

İnşaat işçisi olarak çalışan S.A. benzini başından aşağı döktükten sonra çakmağı ateşledi. Meclis polislerinin hızlıca müdahale etmesinin ardından S.A.’nın alev alan kıyafetleri söndürüldü. Kafasının sol tarafında yanık olduğu belirlenen S.A. olay yerine gelen ambulansla Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (36)
 • ozaman meclistekilerden birine laf söylediğinde içeri atmıyorlardı hocam. şimdi öyle mi?

  (0) (0)

 • Eskiden meclis önünde Bülent Ecevit'e hesap makinesi, yazarkasa atılırdı. Şimdi insanlar kendilerini yakmaya başladılar. Nereden, nereye geldik.

  (1) (0)

 • yazıklar olsun ülkeye

  (1) (2)

 • Evet Recep Kardeş dediğin gibi kıyaslanamaz o zaman sadece millet borçlandırıldı şimdi ise bırak milleti ülkemizin toprakları bile işgal edildi ses yok.

  (0) (1)

 • TÜM YORUMLARI VE TIKLANAN BÖLÜMLERİ GÖRDÜKTEN SONRA SONRA TEKRAR YAZIYORUM.BİR KİŞİ KENDİNİ YAKACAK KADAR İLERİ GİTMİŞ İSE HERKES DÜŞÜNMELİ,BU İŞ PARTİ MESELESİ DEĞİL.ELEŞTİRİLERE HEMEN BEĞENMEYENLER ÇOĞUNLUĞU BULUYOR.BUNLAR SANIYORUM TUZU KURULAR.ESNAF SİFTAHSIZ KAPATIYOR,İŞSİZLİK DİZ BOYU,KREDİ BORÇLARI TAVAN YAPMIŞ İCRA TAKİPLERİNE DAİRELER YETİŞEMİYOR,GÜPE GÜNDÜZ HIRSIZLIKLAR ARTMIŞ,SINAVLARDA YAPILAN HAKSIZLIKLAR BİTMEMİŞ,KADROLAR TARİKATLARCA PAYLAŞILMAYA DEVAM EDİYOR VS.YAZMAYA YER KALMAYACAK.BİRAZ VİCDAN...

  (82) (14)

Tüm Yorumlar