19 Aralık 2018 18:26

Süper Loto nereye çıktı işte 37 milyon veren Loto sonuçları

Süper Loto nereye çıktı işte 37 milyon veren Loto sonuçları

Super Loto sonuclari belli oldu. Süper Loto 6 temmuz cekilisi sonuclarina göre kazandıran numaralar bir kişiye 37 milyon lira verdi. Peki Süper Loto nereye ve hangi sayılara çıktı. İşte Süper Loto sonuçları.

Süper Loto'nun dün yapılan çekilişinde 6 rakamı doğru tahmin eden bir kişi 37 milyon liralık dev ikramiyenin sahibi oldu. Talihlinin kuponunu Ankara'nın Keçiören ilçesinde yatırdığı belirtildi.

11. kez devreden Süper Loto'da çekiliş dün akşam saatlerinde gerçekleşti. 35 Milyon TL'yi aşan büyük ikramiye bir kişiye, Ankara Keçiören'e çıktı.

İşte, Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişin ardından 6 Temmuz Süper Loto sonuçları..

Süper Loto'nun 37 Milyon TL kazandıran rakamları; 2, 5, 24, 39, 45, 49

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • 2018 Milli piyango da kime çıktıysa haram zıkkım olsun Allah en kısa zamanda onları iflas ettirsin çünkü 70 milyon acaba o bilet parasını 50 tl veya 30 tl veya 15 tl acaba nasıl kazanıyor hiç onu sorun varmı yok anca kendi boğazlarını düşünüyorlar kim kazandıysa o parayı Allah o parayı yemeye nasip etmesin ev araba gibi şeyler aldıysa da başına yıkılsın

  (0) (0)

 • Dün bi çocuk ağlayarak eve gidiyodu sordum niye ağlıyon dedi düştüm yarım saat sonra mahalle ayaklanmış niyemi çocuğu fetöcüler dövdü diy e dedikodu yapmışlar

  (0) (0)

 • Nimet abla da yüz metre kuyruk , 15 milyon nüfus ,Büyük ikramiye nereye çıkıyor , Isparta merkez . Bakın bakalım kaç yıllık bayii.Bunlar milli piyongonun uyuyan bayileri , bu bayiler onlara bağlı , istedikleri bayiyi kullanıp paraları lüplüyorlar.

  (1) (0)

 • NE PARASI MİLLETİ KANDIRIYORLAR NE 3 VERİYOR NE 4-5 HEP KENDİLERİ TOPLUYOR BİR KERE PARA KAZANAN ORTAYA ÇIKSIN YALAN YALAN

  (0) (0)

 • KARDEŞİM HEP Mİ ANKARA KEÇİÖRENE ÇIKAR. BU İŞİN İŞİNDE YİNE FETÖ VAR. ARAŞTIRILSIN LÜTFEN

  (0) (2)

Tüm Yorumlar