20 Nisan 2018 22:55

Süleyman Soylu'dan fitneci mesajı!

Süleyman Soylu'dan fitneci mesajı!

Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, Ankara'da olası kabine revizyonu tartışmalarını yazdı. Takan'ın başbakanlık için adını yazdığı Süleyman Soylu ise attığı tweetinde "gazeteci kılığındaki lağım fareleri" ifadesini kullandı.

Yeniçağ Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, Beştepe'de kabine revizyonu tartışmaları yaşandığı, Binali Yıldırım'ın son başbakan olmayabileceğini yazdı. Takan'a göre başbakanlığın en önemli adayı ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu...

Ankara, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olmasının ardından olası kabine revizyonunu tartışıyor. Kulislerde aylar sonra bir kez daha bakan lotosu oynanırken en ilginç iddia ise Yeniçağ yazarı Ahmet Takan'dan geldi.

YILDIRIM SON BAŞBAKAN OLMAYABİLİR

Ahmet Takan, AK Parti cephesinden tepkilere neden olan yazısında olası kabine revizyonunda Binali Yıldırım'ın da bazı bakanlarla birlikte koltuğunu bırakabileceğini iddia etti. Takan'a göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, başbakanlığın favori ismi!..

SOYLU'DAN FİTNECİ TWEETİ

Ahmet Takan'ın ortaya attığı "başbakanlık" iddiaları sonrasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tweet attı ve isim vermeden hakkındaki bazı iddialara tepki gösterdi. Soylu, o isimler için "gazeteci kılığındaki lağım fareleri" ifadesini kullandı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • bu soylu ancak saga sola saldirmaktan ve yuksek atmaktan baska bir ise yaramiyor....

  (1) (0)

 • NEDEN AĞZINIZ ÇOK BOZUK YAKIŞIYOR MU?

  (0) (4)

 • Bir devlet adamına bu sözler ne çok yakışıyor değil mi? Yetki verilen tüm siyasilerin bir eğitimden geçirilmesi gerekiyor bence, bu uslub ile artık kahvede bile konuşulmuyor.

  (0) (5)

 • YARABBİ BİZİM GÜNAHIMIZ NEYDİ DE BU KADAR ÇİRKİN AĞIZLIYA MUHTAÇ ETTİN

  (0) (8)

 • Biz sayın Süleyman Soylu yu 1 Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın görev süresinin bitiminden sonra ALLAH Ömür vermişse 2 başkan Adayımız olarak düşünüyoruz.Başbakanlık konusunda bir sıkıntı yok. iyi bir Başbakanımız var Süleyman Bey'in dediği gibi Fitne odakları iş başında. Dikkat etmek gerek.

  (8) (8)

Tüm Yorumlar