23 Mart 2018 06:13

Sözcü'ye operasyon Uğur Dündar'dan fena yorum

Sözcü'ye operasyon Uğur Dündar'dan fena yorum

Sözcü gazetesine bugün son dakika FETÖ operasyonu düzenlendi. Sözcü gazetesinin yazarı deneyimli gazetesi Uğur Dündar ise Twitter'da bu olayla ilgili olay bir yorumda bulundu.

Sözcü Gazetesi sahibi Burak Akbay'ın da aralarında bulunduğu 4 şüpheli hakkında Fetullahçı Terör Örgütü adına suç işlemek suçlamasıyla son dakika operasyon başlatıldı. Sözcü gazetesi Uğur Dündar'da yapılan operasyon sonrasında olay tweet attı.

Sözcü gazetesi yazarı Uğur Dündar, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada "Bayram sabahı Sözcü'de gözaltılar varmış! Doğruca gazetem Sözcü'ye gidiyorum. Eğer Sözcü de FETÖ'cü ise, Türkiye'de herkes FETÖ'cüdür!.." dedi. 

İŞTE O TWEET

GÖZALTI KARARI ÇIKARILAN İSİMLER

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen bir soruşturma kapsamında gazete sahibi Burak Akbay, internet sorumlu müdürü Melda Olgun, Mali İşler Müdürü Yonca Kaleli ve muhabir Gökmen Ulu hakkında gözaltı kararı verildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • Siz değilmisini yaşadığinız topraklara bayrağımıza ihanet eden küfr eden Döndar,o bedeni nerede besledin?

    (3) (3)

  • Sizin gibiler Recep Tayyip Erdoğana düşmanlık için ermeni,yunanlarla birlikte yanyana gelirsiniz deyilki fetö ile hayli hayli kolkola olabilirsiniz.Tayyib in düşmanı sizin dostunuzdur yalanmı uğur döndar.

    (1) (1)

Tüm Yorumlar