20 Ekim 2018 07:44

İzlerken içiniz cız edecek! Sosyal medya bu inanılmaz kazayı konuşuyor

Kaza Meskika'da meydana geldi. Tankerin çektiği bir ipin genç kızın saçlarına dolanması sebep oluyor. O anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydediliyor.

Nasıl medyada geldiği anlaşılması zor kazada 12 yaşındaki kız yaralandı. Meksika'nın Puebla Şehri'nde meydana gelen kazayı yorumlayanlar ilk başta kızın hava akımına kapıldığını söylese de akıl almaz kazaya tankerin çektiği bir ipin genç kızın saçlarına dolanması sebep oluyor. Yerel kaynaklar hastaneye kaldırılan kızın sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Diğer Videolar