26 Mayıs 2018 05:33

İFTAR SAATİ

İstanbul
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Demet BALTACI demet@internethaber.com

Sosyal enerjiler güçleniyor

Bugün 14 Şubat Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Kova burcunda ilerleyen Ay güne yaratıcı ve sosyal enerjiler veriyor. Arkadaşlıklar, ekip çalışmaları, grup faaliyetleri ve toplumsal organizasyonlar ön plana çıkabilir.

Yarın doğacak yeniay öncesinde geçtiğimiz ayın konularını gözden geçirebilir, yeni hedeflere odaklanabiliriz.

Merkür ve Jüpiter arasında oluşacak dik açı zihinsel faaliyetleri hızlandırabilir. Bugün zihnimizde yenilikçi fikirler dolaşmaya başlayabilir. Bu fikirler de bazı yaklaşımlarımızı değiştirerek önümüzdeki günlere uyum sağlayacak bir bakış açısı kazanmamızı mümkün kılabilir.

Kova burcundaki Ay öğleden sonra Yay burcundaki Mars ile uyumlu görünümde olacak.

Günlük yaşamın akışını hızlandıracak sabırsız eylemlerde bulunmamız mümkün.  Güneş ve Uranüs arasında oluşacak ahenkli görünüm ile arkadaş çevremizdeki kişilerle ilişkilerimiz olumlu ilerleyebilir; iş ve özel yaşamımızda ilginç tekliflerle karşılaşabiliriz.