16 Ocak 2019 09:37

Şirin Payzın'ın görevine son verildi

Şirin Payzın'ın görevine son verildi

CNN Türk yönetimi "Ne Oluyor" programını yapan ve sunan Şirin Payzın ile yollarını ayırdı.

CNN Türk'te Ne Oluyor programını yapan ve sunan Şirin Payzın'ın kanalla yolları ayrıldı. Doğan Medya Grubu'nun Demirören Holding'e geçmesiyle birlikte, CNN Türk'te başlayan değişiklikler devam ediyor.

Demirören grubuna geçtikten sonra pek çok ismin görevine son veren CNN Türk, Şirin Payzın'ı da gönderdi.

Son olarak "Ne Oluyor" programının yapımcısı ve sunucusu Şirin Payzın'ın CNN Türk'teki görevine son verildiği öğrenildi.

Şirin Payzın'ın neden ayrıldığı yönünde ise taraflardan bir açıklama yapılmadı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (9)
 • Valla sıra bizde medyada bizde güçte bizde üstüne haklıyız HAK yolundayız şunu biliyoruz naparsak yapalım siz küfür ehli bitmeyeceksiniz ama şunu unutmayın ALLAH nurunu tamamlayacak ve İSLAM tüm dünyaya hakim olacak buda Tüklerin vesilesiyle olacak isterseniz şehadet edip putunuzu kırın ve HAKKA yürüyelim isterseniz küfrünüzde debelenip fesadınızda catlayın kudurun en kralınız aydın doğandı gerisini siz hesaplayın ... ALLAH ın nurunu üfleyerek söndüremezsiniz...

  (0) (12)

 • Diktatörlukk de o hal de yandaş de ne dersen de hepsi olur

  (9) (8)

 • CNN VE HABER TÜRKDE TEMİZLİK ZAMANI.

  (0) (9)

 • Desene bütün o "ileri demokrasi" laflarınız palavraymış, aslında rezil bir diktatörlük kurmaktan başka bir derdiniz yokmuş.

  (14) (2)

 • Biz onun kumasinin ne olfugunu cook iyi biliyorduk . Bu ulkeye ne ihanetlere imza attigini biliyoruz Kim olursa olsun kim ulkesine ihanet efiyorsa bence sorgulanmali hani sizin bu demogratik avrupaniz varya gelin ayni seyleri yapinda goreyim bakin hayatinizi nasil karartiyorlar da gorun turkiyeye kurban da olun hayranda olun butun eksikliklerine ragmen avrupadan on kat rahattirsatilik tebelasi olanlar satilmalidir can cocuk gibi turkiyede iki hain damar var bunlar kendini ustun zanedenler son olarak luzumsuzun biri ucakta sigara icmis birde hakaret ediyor

  (0) (13)

Tüm Yorumlar