19 Ocak 2019 08:55

Şehide haciz gönderen avukatın bürosu bu hale geldi!

Şehide haciz gönderen avukatın bürosu bu hale geldi!

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'deki Zeytin Dalı harekâtında 22 Ocak'ta şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ı icraya veren avukat Emine Gün'ün avukatlık bürosunun camları kırıldı.

PİYADE Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın şahadet haberinin ardından alacaklarının tahsisi için icra yenilemesi yapan Avukat Emine Gün'ün Haşim Kılıç Mahallesi Hükümet Caddesi'nde bulunan avukatlık bürosunun camları yoldan geçen, engelli olduğu iddia edilen H.A.S. tarafından kırıldı.

Eli kesilen Sarıaslan'ı olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tedavisi için Yerköy Devlet Hastanesi'ne götürdü .Çok sayıda polis ekip de olası bir taşkınlığın önüne geçmek için geniş güvenlik önlemi aldı. Avukat Emine Gün'ün avukatlık bürosunda bulunan isim levhası ise indirildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (9)
 • yorum yapanlar nasılda avukat oldugu belli, buroların beş dakika dava dilekçesi yaz 8000 tl al mahkeme vekalet ucreti hukmetsin 2000 tl al. bu hak

  (0) (0)

 • kul hakkı sorulacakmıs, sigorta şirketlari katirilyonlarla para gotursün,onlar odemesin şehit olmuş, ölmüş Allah tan korkun. Bu avukat başka yol bulamaz mıydı, bulurdu elbette

  (0) (0)

 • Eşim Tanıdık avukatına evliliğimizdeki sorunları anlatmıştı, avukat eşimi ikna etmiş boşanma davası açtı, benden 100 bin tl tazminat 200 tl nafaka istiyor. avukat kesin alırız istegin gibi yaşarsın diyor, ben eşimi vazgeçiremedim, bir avukat bende nasıl davranıyım diye akıl danişmaya gittim, 'herşeyi kabul etmiş olursun herşeyini alırlar sende dava aç dedi bende istemeden açtım, sonra bu iki zalim avukatın elinde pyuncak olduk, anlaşmalı boşanmamıza engel oldular çünki mahkeme sonunda bizden aldıkları avkatlık ücreti dışında mahkeme onlara bizim 2000 tl vekalet ücreti vermemize hükmediyormuş. Vekalet ücretinide aldılar. eşimi de benide o kafa karışıklıgında birbirimize iyice düşman ettiler arada çocuğumuz mahvoldu, kazanan avukatlar oldu, eski eşim için için ödediğim nafakayı avukat icradan alıyor eski eşime vermiyor, aldıkları ücreti gösterir bir belge yok bir fatura yok.

  (0) (0)

 • Şehitler sadece kul hakkından sorumlu kul hakkı sorulacak eğer gerçekten böyle bir borcu varsa ödenmeli tabi maddi durumları varsa ve bir maaş bağlanıyor bir şekilde ödenmeli çünkü bunlar şehit diye isteyemez bir duruma gelebilir çünkü tepkiden korkabilirler camlar bile kırılmış,bu durumu en iyi şehidin yakınları bilir borç ne kadar varmı yokmu varsa ellerini o vicdanlarına koyacaklar ve ödeyecekler ki şehit Musa Özalkan rahat etsin,bunlar helalleştik vs diyebilirler ama gerçekten haklarını helal ediyorlarmı bence etmiyorlar zoraki helallik olmaz bende bir şehit yakını olarak benim kardeşimin böyle bir borcu olsa ben onu bırakmazdım tek kuruşuna kadar öderdim.

  (15) (6)

 • ne güzel kurşuna dizseydiniz nasılsa herşey altüst oldu

  (11) (2)

Tüm Yorumlar