18 Kasım 2018 19:39

Seçim gecesi sinkaflı küfür eden lider kim? Abdulkadir Selvi yazdı

Seçim gecesi sinkaflı küfür eden lider kim? Abdulkadir Selvi yazdı

Abdulkadir Selvi bugünkü yazısında 24 Haziran gecesinin bilinmeyenlerini kaleme aldı. Seçimi kaybeden liderlerin o gece neler yaptığını yazan Selvi, isim vermedi.

24 Haziran seçim sonuçları uzun süre konuluşacak gibi görünüyor. Kazananları ve keybedenleriyle birlikte seçimin yansımaları sürüyor. O gece nelerin yaşandığına dair çok şey yazıldı çizildi. Muharrem İnce'nin kaçırıldığı iddia edildi. Kılıçdaroğlu ise yenilgiden iki gün sonra kameralar karşısına geçti. Peki o gece başka neler yaşandı?

24 Haziran gecesinin bilinmeyenlerini Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi bugünkü köşesinde aktardı. Seçimi kaybeden liderlerin neler yaptığını paylaşan Selvi'nin, ayrıntı vermediği yazısı merak uyandırdı.

HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAYANLARDAN SİNKAFLI KÜFÜR SAVURANLARA KADAR
"(...)Bu arada seçim gecesine ilişkin olarak yazılanlar doğru değil ama doğrular da henüz yazılmadı. Sadece CHP’de değil, seçimi kaybeden liderler tam bir hüsran yaşıyor. Makam aracına kendini atıp hıçkıra hıçkıra ağlayanlardan sinkaflı küfürler savuranlara kadar. Neler var neler..."

Abdulkadir Selvi'nin yazısının tamamı

Muharrem İnce gerçekten kaçırıldı! Fuat Uğur yazdı

Muharrem İnce gerçekten kaçırıldı! Fuat Uğur yazdı

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • sayın selvi siz hayatınızda bu kadar sayımı zor olan seçimin 20.30-21.00 arası nasıl açıklandığını gördünüzmü.millet akşam ezanında silahlı kutlamalara başladı.kaldıki refarandum seçimi sayımı daha kolay olmasına rağmen saat 23 e doğru açıklanmıştı.açıl şüphe ve hile burada ama biriniz bile seçimin niye bukadar erken sonuçlandığını dillendirmediniz.

    (2) (5)

  • Seçim öncesi gerek politikacılar, gerek medya kuklaları tarafından milleti aptal yerine koyup, uyutan yalanları da yazalım.

    (0) (2)

  • bu milletin anasını koyacağız diyenler belli değil mi a.selvi?niçin gündeme getir miyorsunuz?

    (0) (3)

Tüm Yorumlar