21 Kasım 2018 12:34

Şarkıcı Mabel Matiz'e FETÖ soruşturması

Şarkıcı Mabel Matiz'e FETÖ soruşturması

Şarkıcı Mabel Matiz'in, 'Ya Bu İşler Ne' isimli klibinde '1 dolar' kullanarak FETÖ'ye destek verdiği iddia edildi. Matiz, İstanbul Adliyesi'ne giderek ifade verdi.

Şarkıcı Mabel Matiz'in klibinde kullandığı 1 dolarlar başına bela oldu.
 Sabah gazetesinde yer alan habere göre Matiz, 'Ya Bu İşler Ne' klibinde cebinden çıkarttığı dolarları etrafa saçtı. 

Durum, Mabel'in örgüte destek vermek amacıyla klibinde 1 dolar kullandığını iddia eden bir vatandaş tarafından ihbar edildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, olayla ilgili soruşturma başlattı.

"KLİBİN KURGUSU BANA AİT DEĞİL": Soruşturma kapsamında Çağlayan Adliyesi'ne giden Matiz, klibin yapımcısı tarafından hazırlandığını ve kurgusunun kendisi tarafından yapılmadığını söyledi.

Matiz, amacının örgüte destek vermek olmadığını kaydetti. Soruşturma devam ediyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (13)
 • Mabel'mi matiz yoksa bu ihbarı yapan aylak arkadaş mı matiz.

  (0) (2)

 • YAZIK YAA. ADALETİMİZ NERELERE GELDİ. BUNDAN DA ART NİYET ARIYORLAR YA YAZIK YAZIK.

  (3) (2)

 • GENÇLER KİMLERİ DİNLEDİĞİNE DİKKAT ETSİN.ABUR CUBUR ŞARKI VE ŞARKICI GEÇİNENLERİN PEŞİNDEN GİTMESİN.EŞCİNSEL SAPIK ŞARKICI GEÇİNENLERE PRİM VERMEYELİM.

  (2) (0)

 • Düğünlerde havaya 1 dolar demeti atan, trafik ışıklarında gelin arabası önüne atlayacak çocukları savuşturmak için önceden zarf içine 1 dolar koyup hazırlayan damat ve damat yakınları; Naasssıınız 😊

  (1) (4)

 • Gün gelecek ki bu tarihlerde yaşanılan bu türlü vakıalara gelecek nesillerimiz gülecek ve hayret edecek.İnanamayacak.Nasıl yani, gerçekten mi diyecek.Eğer haber doğruysa buna diyecek söz bulmak zaten mümkün olamaz ki.

  (0) (5)

Tüm Yorumlar