16 Ocak 2019 21:56

Samsung'dan sonra Huawei'den de Apple'a gönderme!

Samsung'dan sonra Huawei'den de Apple'a gönderme!

Apple'ın önceki gün yeni cihazlarını tanıtmak için düzenlediği lansmandan sonra Samsung kinayeli bir tweet ile Apple'a gönderme yapmıştı. Bu çekişmeye Huawei'de dahil oldu.

Apple’a olay bir göndermede Huawei cephesinden geldi. 16 Ekim tarihinde yeni Mate 20 modellerini tanıtacak olan akıllı telefon üreticisi, tabiri caizse 12 Eylül'de tanıtılan iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR modelleri ile dalga geçti.

Şirket tarafından paylaşılan gönderi ile birlikte ” Yılın kahramanı olmamıza izin verdiğiniz için teşekkür ederiz. Londra’da görüşmek üzere!’‘ dün düzenlenen Apple etkinliğine gönderme yaptı. Daha sonrasında ise şirket resmi Twitter hesabı üzerinden Apple’a gönderme yaptığı kısa videosunu da kullanıcıları ile paylaştı. İşte karşınızda Huawei’nin Apple’a olay göndermesi!

Samsung, Apple'a gönderme yapmakta gecikmedi

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • Yahu akıllı insanların akılsız iphone almasını aklım almıyor. Bu Apple ürünlerine ancak beyinsiz insanlar para verir. 2008 den önce iphone diye bir model yoktu. bu markayı düşük profilli insanlar zirveye götürdü kullnımı basit olduğu için. Bu markaye verilen her kuruş müslümanlara kurşun olarak dönmektedir.

    (3) (7)

  • amerikan mallarına dünya çapında boykot lazım

    (0) (7)

Tüm Yorumlar