16 Kasım 2018 08:21

Sahur programında Nihat Hatipoğlu'nu güldüren soru!

Sahur programında Nihat Hatipoğlu'nu güldüren soru!

Dün gece sahur programıyla başlayan Nihat Hatipoğlu, alandaki vatandaşlardan birinin "Gayrimüslim mezarlığında yanlışlıkla Fatiha okudum. Günah mıdır?" sorusunu duyunca gülmeye başladı. İşte Hatipoğlu'nun soruya cevabı...

Ramazan boyunca hem iftarda hem de sahurda ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak Nihat Hatipoğlu'na zaman zaman ilginç sorular yöneltilebiliyor.

Dün gece sahur programıyla Sultanahmet Meydanı'ndan startı veren Nihat Hatipoğlu'na alandaki vatandaşlardan biri "Gayrimüslim mezarlığında yanlışlıkla Fatiha okudum. Günah mıdır?" şeklinde bir soru yöneltti.

"EĞER İNANMIYORSA BAŞKA BİR DİN MENSUBUYSA..."

Bu soru karşısında gülmekten kendini alamayan Hatipoğlu, "Kur'an-ı Kerim ayetleri, o ayetlere inananlara fayda sağlar. Eğe inanmıyorsa, başka bir din mensubuysa o Fatiha'nın ona fayda sağlaması mümkün değildir. Yani siz burada günaha girmediniz" şeklinde cevap verdi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (6)
 • Laf olsun torba dolsun

  (0) (0)

 • Laf olsun torba dolsun

  (0) (0)

 • Ramazan geldi,işte yine soytarıca sorular başladı... Maksat üzüm yemek değil bağcı dövmek! Tabii bu saçma sapan sorular nedeniyle TV kanalları da reyting yükselttikleri için soruların kurmaca olduğu da düşünülebilir...

  (0) (2)

 • kadrolu hoca geldi yine aynı kanala ! başlasın boş boş sorular

  (0) (0)

 • İyi ki Allah değilsiniz ve iyi ki Allah sizin elinize fırsat vermiyor var ya yoksa kendinizden başkasına yaşam hakkı bile vermezsiniz.

  (0) (0)

Tüm Yorumlar