19 Aralık 2018 18:47

Sahibini yıllar sonra görünce bakın ne yaptı!

Ayrıldığı sahibiyle üç yıl sonra karşılaşan köpek, ilk başta tanımadığı sahibini kokladıktan sonra adeta kendinden geçti.

Kaybolduktan üç yıl sonra insan dostuyla bir araya gelen köpeğin, kısa bir koklama faslından sonra kalpleri eriten karşılaşma anı böyle kaydedildi...

-------------------------------------------------------------------------------
(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Diğer Videolar