17 Kasım 2018 03:03

Saadet Partisi binasında 'evet' pankartı astılar

Saadet Partisi binasında 'evet' pankartı astılar

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nın bulunduğu binaya ’Evet’ pankartı asıldı. Pankartı fark eden partililer kısa sürede indirilmesini sağladı.

ZEYTİNBURNU'nda bulunan Saadet Partisi İl Başkanlığının bulunduğu iş merkezine vinçle dün akşam saatlerinde ’Evet’ pankartı asıldı. Parti tabelasının hemen altından asılan ’Evet’ pankartını gören Saadet Partisi üyeleri duruma müdahale ederek vinç görevlisinden pankartı indirmesini istedi. Partililerin tepkisiyle karşılan vinç görevlisi asılı olan ’Evet’ pankartını indirdi. Pankartın indirilme anı ise bir cep telefonu tarafından saniye saniye kaydedildi.

SAADET PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

Partililerden olayı öğrenen Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın binaya gelerek bir açıklama yaptı.

Aydın, "Saadet partili bir arkadaşımızın caddeden geçerken gördüğü pankartın yarısına kadar asıldığı anda arkadaşlarımız müdahil oldular. İndirildi. Bu durum ne centilmenliğe ne siyasi nezakete ne ahlaki değerlere sığamayacak kadar kınanacak bir durum. Saadet partisi tabelasının yazısının altına böyle bir girişimde bulunmak böyle bir vinçli asmaya teşebbüs etmek bir şeyi ispat ediyor. Bu referandum sürecinde neden ’Evet’ denilemeyeceğinin çok önemli bir ispatıdır bu" dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • Allah c.c. Ülkemizi Milletimizi TEK PARTİ, TEK ADAM rejiminden korusun.

  (0) (0)

 • JET FADIL DA HAPİSTEN ÇIKAR ÇIKMAZ DOĞUYU KALKINDIRMAK LAZIM DEDİ,HERHALDE PLANLARI VAR,BELKİ BİRŞEYLER KAPAR.İÇİNEMİ DOĞMUŞ.

  (0) (0)

 • katagülle ile evet pankartı asanlar,evet oyundaki ümitlerini yitirmiş olduğundan;alicengiz oyunlarına başvuruyorlar.dün mağdur edebiyatı yapanlar,asrın yezidleri oldu çıktı,vesselam.

  (0) (2)

 • İşte bu yüzden hayır, insanda utanma olur her türlü kötülemeyi aşağılamayı yap ondan sonra yüzde 1 oya bile gözünü dik, herkes sizin gibi düşünmeye mecbur mu

  (0) (4)

 • PKK, Kandil, FETÖ'nün hayır dediği yerde onlarla birlikte hayır denir mi? Yazıklar olsun. Böyle çizgisizliğe lanet olsun.

  (67) (2)

Tüm Yorumlar