17 Aralık 2018 13:44

Saadet Partili vekilden türban çıkışı: Henüz icat edilmedi

Saadet Partili vekilden türban çıkışı: Henüz icat edilmedi

24 Haziran'daki seçimlerde CHP kontenjanından TBMM'ye giren Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, sosyal medya hesabından türban ile ilgili dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Saadet Partili Abdulkadir Karaduman, sosyal medya hesabı Twitter'da türbanla ilgili bir paylaşım yaptı. 

Karaduman, "Türk Hava Yolları'nda (THY) ilk türbanlı pilot' haberini paylaşarak "Elbette ki türbanlı pilot mümkündür. Ancak unutulmamalıdır ki ülkedeki adaletsizliğin üzerini örtecek büyüklükte bir türban henüz icat edilmedi" dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (9)
 • Türban serbestliği geldi ama bu saadetliler daha türbandan nemalanmaya çalışıyor. Uyanın gözüm uyanın ak parti sorunu çözdü, türbsndan size ekmek çıkmaz solcu saadetciler

  (0) (0)

 • İŞİN İLGİNÇ YANI , BU TÜRBANLILARIN , KALÇALARINI , GÖGÜSLERİNİ ÖRTECEK BÜYÜKLÜKTE BİR TÜRBANDA HENÜZ İCAD EDİLMEDİ ! YOK HANİ KAPALI DİYORLAR YA BU TİPLERE ? BEN SAÇLARINDAN BAŞKA KAPALI BİR YERLERİNİ GÖREMİYORUM ? HATTA SAÇLARI AÇIK BAYANLARIN BİR ÇOĞUNDAN DAHA AÇIK YERLERİ VAR :) BOYA MAKYAJ DESEN ONLARIDA GEÇMİŞLER. YOKSA BEN Mİ YANLIŞ GÖRÜYORUM.

  (0) (1)

 • hemşerim tùrban üzerinden reklam yapma mevlamın dediklerini yap

  (1) (7)

 • Bu iktidar yokken üniversitelerde bile yasaktı, Günaydın milletvekili günaydın

  (2) (7)

 • önce sen kimlerle aynı safta durdun onun hesabı bir ver bakalım. Dostunu söyle kim olduğunu söyleyelim. Kimleri dost edinirsen ondansındır. Ve onlarla haşr olacaksın İnşalah

  (2) (3)

Tüm Yorumlar