23 Mart 2018 06:14

Perinçek'ten bomba FETÖ iddiası! ABD...

Perinçek'ten bomba FETÖ iddiası! ABD...

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek FETÖ'yle ilgili bomba iddialarda bulundu. Perinçek FETÖ'nün ABD tarafından Türkiye'de örgütlendiğini söyledi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Türkiye'nin FETÖ ve PKK'ya karşı mücadelede önemli adımlar attığını belirterek, "FETÖ, Türkiye'nin başındaki bir beladır, temizleniyor. Amerika'nın Türkiye'de bütün iktidar planları yerle bir olacak" dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı'na katıldı. Doğu Perinçek kitaplarını imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

ABD FETÖ'YÜ ÖRGÜTLEDİ

FETÖ'nün Türkiye'nin başındaki bir bela olduğunu belirten Perinçek, "Fethullahçı Terör Örgütü'nün karşısındayız. Türk yargısına güveniyoruz. Yargılamalarda isabetli ve doğru kararlar alınmasını bekliyoruz. Fethullahçı Terör Örgütü, Türkiye'nin başındaki bir beladır, temizleniyor. Çok isabetli. Amerika, Türk Devleti'nin içinde, yargıda, poliste, askerde bu terör örgütünü örgütledi, yerleştirdi" dedi.

ABD'NİN İKTİDAR PLANLARI YERLE BİR OLACAK

FETÖ ile mücadele eden bir parti olduklarını söyleyen Perinçek, "Fethullahçı Terör Örgütü ile 40 yıldır mücadele eden bir partiyiz. Onu en iyi biz tanıyoruz. Fethullahçı Terör Örgütü'nü yeniden yazamazsınız. Ancak onun karşısında, onunla mücadele içinde olursunuz. Türkiye Fethullahçı Terör Örgütü'ne ve PKK'ya karşı mücadelesinde 2014'ten sonra önemli adımlar attı, başarı kazanıyor. Bunlar temizlenecek. Amerika'nın Türkiye'de bütün iktidar planları yerle bir olacak" diye konuştu.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • Amerikaya yapilacak en agir hakaretlerden biridir bu... Amerika bu ulkenin hucrelerine kadar icindedir, USA'nin, Gulen gibi bir ilk okul mezunu cahile ihtiyaci var öylemi... USA isterse sizi bir gunde tek kursun atmadan tas devrine cevirecegini bilmenize ragmen, bos laflarla ciddi bir yuzde orani cahil olan kesimi ha bire gaza getirin...

  (4) (0)

 • perinçek rusya için mi çalışıyor? türkiye yi abd nin önüne koyacak mı?

  (0) (2)

 • Senin bunda katkın var mı Perinçek bey? Erdoğan ve onu savunan milyonlar olmasa bu neticeler alınır mıydı?

  (5) (7)

 • şu an trumpa yapılan oyunların benzeri tayyib erdoğana yapılanlarla benzer gibi geldi ! peki bu oyunların kaynağı fetöcmü cia mı ? fetö cia nın hizmetkarı bir örgütmü

  (0) (22)

 • hadi ya nasıl da düşünemedik bunu..

  (1) (6)

Tüm Yorumlar