20 Ekim 2018 12:29

Perinçek'ten 24 Haziran için bomba FETÖ iddiası

Perinçek'ten 24 Haziran için bomba FETÖ iddiası

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Dr. Doğu Perinçek, FOX TV'de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Perinçek burada flaş bir iddiada bulunarak FETÖ lideri Gülen'in örgüt mensuplarına yaptığı çağrıyı açıkladı.

'Liderler FOX'ta programının bu haftaki konuğu Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek oldu. Canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Perinçek seçimlere kısa bir süre kala FETÖ ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Doğu Perinçek'in ilk kez açıklıyorum dediği iddiaya göre; Terör örgütü lideri Fetullah Gülen özellikle cezaevindekiler olmak üzere örgüt mensuplarına HDP'ye oy verin talimatını verdi.
 
4-5 farklı yerden istihbarat aldığını ifade eden Perinçek, FETÖ lideri Gülen'in cezaevindeki FETÖ'cüler ile ailelerine kesin olarak 24 Haziran seçimlerinde HDP'yi destekleme talimatı verdiğini söyledi. 

HDP'YE OY VERİN ÇAĞRISI

Programdaki gazetecilerin ısrarla bu bilgiye ilişkin kaynağını sordukları Doğu Perinçek bu durumun ispatlanmasının zor olmadığına dikkat çekti. Perinçek 24 Haziran'da yapılacak seçimlerin ardından FETÖ'cülerin yoğun olarak bulunduğu cezaevlerinden çıkan sandıklara bakıldığında HDP oylarının çoğunlukta olduğunun görülebileceğini ifade etti.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (37)
 • cok yalanci bir adam.tarihi boyunca dansözlük yapmis,onu bunu ihbar etmis.70'li yillarin sonunda bunun gastesi yüzlerce insani ihbar etmistir.

  (4) (5)

 • 50 tane şey söyledi sadece bunu mu yazdınız?Erdoğan da İnce de Atlantikçidir dedi mesela.NATO ABD dir dedi.Burnumuzun dibinde yapılan ama hükümetin umursamadığı tatbikattan ve Çiprasın,ABD nin,İsrailin ve Güney Kıbrısın Akdeniz Petrolü için yaptığı toplantılardan bahsetti.Sevmesem de bazen nokta atışları yapıyor.Habere gelince Ceza evleri Allaha emante demekki.Taaa pensilvanyadan talimat geliyorsa!!!

  (2) (2)

 • Kim takar bunu be hangi asker ciddiye alır Perinçek'i.Konuşurken duymuş muş.Hadi ordan.

  (4) (0)

 • misafir 08 40__HDP terörist patrisiyse neden kapatılmıyor ya da demirtaş neden seçime katılıyor.YSK neden buna izin veriyor.Erdoğan Bir KHK ile kanunu değiştire bilir neden değiştirmiyor?Neden sorunu kökünden halletmiyor da goy goy yapıyor?

  (1) (0)

 • Daha önce ki seçimde de mi fetö talimat vermişti? o zamanda %12 oy aldılar. Bence siz ne yapın biliyor musunuz sayın perinçek? arkanıza bile bakmadan sonu olmayan yolda yürümeye devam et.

  (0) (2)

Tüm Yorumlar