22 Kasım 2018 13:47

Onur Akın patladı! CHP'ye çok destek verdim ama buraya kadar

Onur Akın patladı! CHP'ye çok destek verdim ama buraya kadar

CHP'nin seçim şarkılarını yapan ünlü türkücü Onur Akın, "Hayatımı CHP’ye ya da Kemal Kılıçdaroğlu’na adayamam” dedi partiye verdiği destek için ‘buraya kadar’ dedi. "Kendime albüm yapmadım, CHP şarkıları yaptım” diyen sanatçı, parti için harcayabileceği enerjisinin bittiğini belirtti.

ONUR Akın da Kemal Kılıçdaroğlu'na isyan bayrağını açıktı. "Hayatımı CHP’ye ya da Kemal Kılıçdaroğlu’na adayamam” diyen Onur Akın, partiye verdiği destek için ‘buraya kadar’ dedi. "Kendime albüm yapmadım, CHP şarkıları yaptım” diyen sanatçı, parti için harcayabileceği enerjisinin bittiğini belirtti. Posta’ya konuşan Onur Akın’ın açıklamalarından bir kısım şöyle:

- CHP’ye çok destek verdiniz zamanında. Şimdi ne düşünüyorsunuz?
Evet, CHP’ye çok destek verdim ama buraya kadar. Hayatımı CHP’ye ya da Kemal Kılıçdaroğlu’na adayamam. Benim daha büyük amaçlarım var. Benim sadece politik şarkılar değil, insanların aşklarına, sevdalarına, hayatlarındaki sıkıntılarına dair besteler yapmam lazım. CHP’ye en büyük desteği özgür irademle sol bir sanatçı olarak verdim. Bu açıdan vicdanım rahat. Ama benden buraya kadar... 

- Sever misiniz Kılıçdaroğlu’nu?
Tabii insan olarak çok severim. Gerçekten görüp görebileceğiniz en naif, en kibar, en beyefendi, en düzgün en namuslu insanlardan biri. 

- Muharrem İnce’yi mi Kılıçdaroğlu’nu mu destekliyorsunuz?
Öyle bir ayrıma giremem, gerek yok. Elimden geleni yaptım, kendime albüm yapmadım, CHP şarkıları yaptım, anlatabiliyor muyum? Ama yapabileceğim, enerjim de bu kadar. Benim sevda şarkılarımı da bekleyen milyonlarca insan var.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (17)
 • Ee? Akp ile mi devam edeceksin?

  (5) (0)

 • Bu yönetime oy yok,oylar askıda olacak,başka partiye gitmeyecek,belki iyi parti nasiplenir.

  (4) (3)

 • Sen yanlış anlamışsın,biz daha çok demokrasi istiyoruz,diğerlerinde hiç yok,ve de başarısızlar.di mi???

  (4) (2)

 • 1946 dan beri iktidara gelmedi ama Ak Partiye göre her olumsuz şeyin sorumlusu CHP.

  (13) (6)

 • O kadar övüyor ki Kılıçtaroğlu'nu, niye o zaman bırakıyorsun bu adamları kardeşim diye sormadan edemiyoruz! Seçim şarkılarını bedava mı yaptın? Lan ne biçim insanlar bunlar. Menfaat bittimi mafiş.

  (7) (15)

Tüm Yorumlar