19 Ocak 2019 09:31

Öğretmene darp suçlaması!

Öğretmene darp suçlaması!

ZONGULDAK'ta, Mimar Sinan Ortaokulu'nda öğretmen M.K.'nın 12 yaşındaki öğrencisi Y.K.’yı darp ettiği iddia edildi. Aile, doktor raporu alıp, emniyete giderek şikayette bulundu.

ZONGULDAK Çaydamar Mahallesi’nde bulunan Mimar Sinan Ortaokulu’nda öğle saatlerinde meydana gelen olayda; aralarında tartışan çocukların yanına giden sosyal bilgiler öğretmeni M.K., iddiaya göre 7. sınıf öğrencisi Y.K.’nın başına vurup, sert şekilde sol elini sıktı.

Elinin acısıyla ağlayarak evine giden Y. K., annesi G.K.'ya durumu anlattı. G.K. ve eşi R.K. çocukları Y.K.’yı da alarak Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne gitti.

Darp raporu alan aile, ardından Çocuk Şube Müdürlüğü’ne giderek öğretmen M.K.’dan şikayetçi oldu.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • Çocuklar her zaman masum olmayabilirler. Arkadaşının gözüne kalem sokan, öğretmeninin eteğini çakmakla tutuşturan, önüne gelen büyük küçüğe sinkaflı konuşan ne kadar çok ana baba terbiyesinden yoksun veletler gördük bizler.

  (0) (3)

 • Evet şiddete hayır da çocuklara karşı hayır büyüklere karşı evet mi. Büyükler küçülüp şiddet uygulamıyor, küçükler büyüyüp şiddet uyguluyorlar. Acaba neden.

  (0) (3)

 • Çoğu zaman tv ekranlarında gazete sayfalarında annesini, babasını, öğretmenlerini bir hiç uğruna döven hatta öldüren çocuklara rastlıyoruz. O zaman içimiz hiç yanmıyor mu, vicdanımız sızlamıyor mu? Neden neden neden diye kendinize hiç soruyormusunuz?

  (0) (3)

 • Hey anne babalar, çocuğunuzu gerektiği zaman sizler, yeri geldiğinde öğretmenleri dövmezler ise bir gün çok sevdiğiniz çocuğunuzun sizi dövebileceğini sakın unutmayın.

  (0) (3)

 • DAYAK İSTER VELIDEN İSTER ÖĞRETMENDEN İSTER ÖĞRENCİDEN OLSUN , HEPSİNE HAYIR. YEDİĞİMİZ SIRA DAYAĞI YÜZÜNDEN HAYATIMIZ BOYUNCA ÖĞRETMENEDEN ÇEKİNIR OLDUK. ÖĞRETMENE KORKUDAN SORU SORAMİYORDUK. DAYAKLA EĞİTİME HAYIR. AMA EBEVEYNLEREDE ÇOCUK EĞİTİMİNDE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR.

  (2) (1)

Tüm Yorumlar