17 Ocak 2019 09:40

O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe ve Murat Boz'u coşturan yarışmacı!

O Ses Türkiye'de ikinci tur eşleşmesinde Gökhan'ın tercih etmediği Adnan Bildik için Murat Boz ve Yıldız Tilbe arasında büyük mücadele yaşandı.

O Ses Türkiye'nin Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünde, ikinci tur elemelerine devam edildi. Gökhan'ın takımında olan Adnan Bildik, ikinci turda Tiridine Bandım türküsünü seslendirdi. Tüm stüdyoyu coşturan Adnan Bildik, ikinci tur eşlemelerinde Gökhan tarafından tercih edilmedi. Adnan Bildik'i kendi takımlarına almak isteyen Murat Boz ve Yıldız Tilbe arasında ise büyük mücadele yaşandı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Diğer Videolar