15 Aralık 2018 03:22

Nusret'teki alev şovunda 1'i ağır 5 yaralı!

Nusret'teki alev şovunda 1'i ağır 5 yaralı!

ETİLER'de bulunan ünlü et lokantası Nusret'te yapılan alev şovu sırasında, alevlerin aniden parlamasıyla birlikte restoranda bulunan 4 müşteri ve 2 çalışan yaralandı. Yaralananlardan Çek uyruklu kadın turistin vücudunda ağır yanıklar oluştu, hastaneye kaldırıldı.

Olay önceki akşam saat 21.30 sıralarında yaşandı. Görgü tanıklarının anlatımlarına göre şöyle gelişti; Restoranın bar kısmındaki masa üzerinde iki çalışan alev şova başladı. Ancak masanın üzerindeki alevler bir anda etrafa sıçradı. Bu sırada bir çalışan, elindeki bidondan alevlerin üzerine bir sıvı döktü. Alevler daha da büyüdü. 

ÇEK KADIN TURİST AĞIR YARALANDI

Alevler bar kısmında eşi Viktor Hajicek ile birlikte bulunan Çek Cumhuriyeti vatandaşı kadın turist Krisryna Tresnakova'nın kıyafetini tutuşturdu. Bir anda alevler içinde kalan genç kadına eşi ve çevredekiler müdahale etti. Ancak turist kadının vücudunda yanıklar oluştu. Ağır yaralanan kadın, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

3 TURİST HAFİF YARALANDI

Olayda Tresnakova'nın Hong Kong merkezli bir şirkette CEO olan eşi Viktor Hajıcek ve eşiyle birlikte balayı için İstanbul'da olan İngiliz bankacı Alexandros Severıs ve Umman vatandaşı Mohammed Khamıs Salim de çeşitli yerlerinden yandı.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

3 yaralı da Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavilerinin ardından taburcu edilen 3 turist polise verdikleri ifadelerinde restoran sahibi ve çalışanlarından şikayetçi oldu.

2 ÇALIŞAN DA YANDI

Alev şovu yapmak isterken faciaya neden olan bar sorumlusu Serdal C. ve bar çalışanı Mehmet Yasin Ü.'nün de vücutlarında yanıklar oluştu. Şüpheli olarak ifadeleri alınan 2 çalışanın hastanede tedaviye alındığı ve sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (13)
 • Yaaa bu adam ne yapmis?Kansere care mi bulmus?Ne tuttunuz gece-gunduz bunun reklamini yapiyorsunuz.Alti ustu bir kebapci,deger yargilarimiz ne kadar tuhaf!!!

  (0) (5)

 • Kula bela gelmezmiş "HAK" yazmayınca, Hakta bela vermezmiş Kul AZMAYINCA...

  (0) (14)

 • Allahta öyle yapar işte...

  (1) (1)

 • Nimetle oynanmaz! Bunun bokunu cikarttilar

  (1) (31)

 • bi kadında nasıl bağırıyor o my got diye çok komik yaw

  (5) (1)

Tüm Yorumlar