16 Aralık 2018 14:37

Nuray Mert: 'Beyaz şovmenden soytarıya dönüştü!'

Nuray Mert: 'Beyaz şovmenden soytarıya dönüştü!'

Uzun zamandır röportaj vermeyen Nuray Mert ile Sayım Çınar buluştu, bu söyleşi çok ses getirecek.

GAZETECİLER.COM - ÖZEL İÇERİK
SAYIM ÇINAR 

Uzun zamandır röportaj vermeyen Nuray Mert ile Sayım Çınar buluştu gündeme dair yoğun bir söyleşi çıktı. Beyaz, HDP, Kürt siyaseti, ana akım medya ve kalemşörler... Bu söyleşi çok ses getirecek.

Ayağınız kırılmış. Geçmiş olsun.

Evet, beş hafta oldu, düz yolda yürürken oldu.

nuray mert

Öncelikle basından, ses duyurmaktan başlayalım. En önemli mecra sosyal medya gibi görülüyor son dönemde. Sosyal medyanın gücünü nasıl değerlendiriyorsunuz? Özgürlükler sınırlanmaya çalışılıyor sürekli.

Bazısı reddeder, ben öyle değilim, ama çok yakından takip etmiyorum. Sadece alışkanlıklarım o yönde değil. Hâlâ yazılı metinlerleyim. Herhangi bir sosyal medya hesabım yok. Benim adıma bir şeyler yapanlar var, bana danışarak yapmaları gerekiyor, buradan adımla hesap açanlara söylemiş olayım. Sosyal medya kullanmıyorum. Hemen yorum yapayım insanı değilim. Dayanışma konularında, haberlerin gerçeğine ulaşmak için Twitter çok işe yarıyor. O manada önemini biliyorum. Ama her konuda yorum yap, polemik yap, bunu eğlenceli bile bulmuyorum. Fazla narsistik buluyorum bir yandan da.


YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (8)
 • vallahide billahide doğru söylemiş.

  (0) (1)

 • beyaz zaten bir numaralı SOYTARI dır.önceden de öyleydi şimdi de öyle pkk sevici

  (0) (4)

 • Böyle bir başlığı manidar buldum. nuray mert devrimci kimliğinden dolayı böyle söylemiştir.

  (0) (1)

 • Şovmen Beyaz’dan bile “kahraman” çıkarmaya kalktık… Olmadı… *Oysa “Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur…”

  (0) (3)

 • nuray mert kim acaba ?

  (1) (2)

Tüm Yorumlar