17 Kasım 2018 23:25

Nihat Doğan instagrama video koydu : Eyy Kanal D ulan sizi...

Nihat Doğan instagrama video koydu : Eyy Kanal D ulan sizi...

Nihat Doğan 11 ve 17 yaşındaki kız çocuklarını alıkoyduğu iddiaları sonrasında Beyaz TV ekranlarından çekilirken instagram hesabından medyaya saydırdı.

Türkücü Nihat Doğan, iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddiasıyla gözaltına alınıp serbest bırakılmasının ardından Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programından çekilmişti. Bugün programa çıkmayan Nihat Doğan, Kanal D ile olan savaşını instagram hesabına taşıdı.

Haberi ortaya çıkaran Kanal D ana haberi hedefe koyan Nihat Doğan önce instagram hesabına aşağıdaki videoyu ekledi:

Nihat Doğan videonun yanına da Kanal D habere ithafer 'böcek gibi ezileceksini, siz kimsiniz ulan' diye başlayan bir yazı koydu. İşte o satırları:

Nihat Doğan'ın instagrama yazdıkları : -Kardeşler; Karga bokuyla deniz kirlenmez, Onlar tuzak kurdu Allah’ta onlara tuzak kurdu, muhakkakki Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır, onlar bunu bilmezler!! Kardeşlerim! biz bu alçak kartel medyasının manşetleri ile gelmedik, alçakça manşetleri ile de gitmeyiz. Biz bugünlere anaların duasıyla geldik bizi sadece Allah için sevenlerin kardeşlerimin duasıyla geldik. Bizi millet getirdi millet götürür.

Böcek gibi ezilince göreceksiniz!
-Eyyyy Kanal D haberin itibar suikastçileri haysiyet cellatları beni sizin ağababalarınız bitirememiş ulan siz kimsiniz kim? Nihat Doğan'ın adının altında böcek gibi ezildiğinizden anlayacak bu milletin duasının gücünü kafanızda bir balyoz gibi göreceksiniz... Hakk davası için yediğimiz linç bile güzel kazanamayacaksınız, Bitiremeyeceksiniz başaramayacaksınız vallahi yenileceksiniz billahi yenileceksiniz Nihat doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar...

Ağlatmazsam adam değilim : Nihat Doğan instagram hesabına gece de Beyaz TV'deki programına ara verdiği belirtip şunları yazmıştı:

-Merak etmeyin duasıyla varolmadığım itin köpeğin bedduasıyla ölmem… (...) Belki bugün belki yarın puslu hava dağıldığında, gerçekler ortaya çıktığında, bu haberlere alet olan, bu işe tetikçilik yapan kalemşörleri, habercileri ağlatmazsam ben de adam değilim…"

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • Rezil adam rezil adam rezil adam rezil adam

  (2) (13)

 • BEN KALTEL MEDYASININ MANŞETİYLE GELMEDİM DİYORSUN, BUZGİBİ ONLARIN MANŞETİYLE GELDİN, BİR ZAMANLAR SEDA SAYANLA TELEVOLELERDE ÇILGINLIK KOMAYIP YAPIYORDUN, SEN O ÇOCUKLARLI EVDE NİYE TUTUYORDUN DÜZGÜNCE ONU AÇIKLA İKNA OLALIM, KARTEL MEDYA MANŞETİ İLE BEYAZ TV DEKİ PROGRAMINA GELMEMİŞİN...

  (4) (12)

 • Rezil utanmaz herif halen çıkmış konuşuyor. Bu çocukları 2-3 defa evlerine çağırmış, para vermiş bir de. Sen kocaman adamsın ulaan, evine çağırıyorsun bu çocukları ! Dışarda ailesinle konuş, yardımcı olurum de. Pis sapppık. Şikayetçi olsun ailesi çocukların.

  (0) (11)

 • Bana sanki bu açıklama bir siyasetçinin konuşmasından "kopyala yapıştır" gibi geldi nedense :)) Eee bu laflar ülkemizde çok iyi satar, alıcısı çoktur vesselam..

  (2) (10)

 • suçluluk psikoloji ile hem saldırıyor hemde kendini savunmaya çalışıyor.Kendini sorgulaması gerekir.O çocukları evinde değil bir başka umuma açık yerde karşılayabilirdi.Bu şekilde sorun olmazdı.

  (1) (6)

Tüm Yorumlar