22 Mart 2018 20:40

Nedim Şener'den FETÖ'cü Tarık Toros'a kapak!

Nedim Şener'den FETÖ'cü Tarık Toros'a kapak!

Gazeteci Nedim Şener, FETÖ'nün medya ayağında uzun yıllar yöneticilik yapan ve sosyal medyada ahkam kesen eski gazeteci Tarık Toros'a Twitter'den ayar verdi.

Fethullahçı Terör Örgütünün medya ayağında uzun süre yöneticilik yapan Tarık Toros sosyal medyadan ahkam kesmeye kalktı. Nedim Şener ise verdiği cevapla kapak yaptı.

Toros, Genel yayın yönetmeni olduğu FETÖ finansmanı kanalda 17 Aralık'tan sonra FETÖ kumpaslarının ana savunuculuğuna soyundu. Tarık Toros şimdilerde ise birçok FETÖ üyesi gibi yurt dışında kaçak olarak yaşıyor.

AĞZININ PAYINI VERDİ

Toros, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden ''partizan gazetecilik prangadır'' diye mesaj attı. Toros'a ağzının payını FETÖ mağduru gazeteci Nedim Şener verdi.

BİR DE KAÇIP AHKAM KESERLER

Şener twiter hesabından "Bir de FETÖ gazetecileri vardır ki; polis, savcı, hakim kumpasına iftiralarıyla katılır, bir de kaçıp ahkam keserler" diyerek  Toros'a resmen kapak yaptı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Partici gazeteciler hakkında Tarık Toros doğru söylemiş,çok fanatik olursan bazı haklı eleştirileri yutkunarak sineye çekersin,ANCAK;bir takkiyeci tarikata mensup gazeteci olursan,mtarikat li

  (1) (0)

 • Aferin Nedim Şener'e! Ama hakiki Fetöcülerin inanılmaz çalımlarıyla hapislere tıkıp tıpkı Komünist sistemde olduğu gibi "yönetimin mu'temed adamı" numarasına yatarak ortalıkta fing attıkları hususunu da incelese çok iyi olur. Masum evladım da bu yakılan ülkücülerden biri ve bir gün onun abdestli-namazlı bir müslüman Türk milliyetçisi oluşunun başına böyle bir belâ açacağını nereden bilebilirdik? Herkese, her şeye küstük; ağzımızı açıp söz söylemeye tâkâtimiz kalmadı artık. Torun ve evlad gözyaşları hânelerimizi boğdu. Kim görecek bunları? Vatan haini damgası yiyen adam, nasıl uyur? Nasıl nefes alır? Gerçek bir hainin yeri toprağın üstü değil altıdır ve bunu çok iyi bilenlere bu iftirayı atan alçaklar ne zaman gırtlaklarından tutulacaklar? Fetö'nün şeytanetini hâlâ fark edemeyenlere ne diyeyim?

  (0) (2)

 • Ağzına sağlık Nedim Şener.Tarafsız harbi gazeteci

  (0) (6)

 • doğru bu fetö c gazeteciler davalara sahte haber belg üretiyordu kumaslara

  (0) (2)

Tüm Yorumlar