21 Ocak 2019 14:18

Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'nun oğlunun düğününde

Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'nun oğlunun düğününde

Muharrem İnce, son dönemlerde siyasi polemik yaşadığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem ve Mine'nin düğün törenine katıldı.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin adayı olan Muharrem İnce ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki kurultay tartışmaları sürüyor. Ancak son günlerde ikili arasında yükselen gerilime mola verildi. Muharrem İnce, Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu ile Mine Alşan'ın düğününe geldi.

Güney Kore'de "Siyasette Kayırmacılık" üzerine doktora yapan Kerem Kılıçdaroğlu, geçen yıl Türkiye'ye dönerek 2009'dan bu yana birlikte olduğu Mine Alşan'la evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Çift, geçen yıl nisan ayında Mine Alşan'ın memleketi Trabzon'da sade bir törenle aile arasında nişanlanmıştı.

KILIÇDAROĞLU, VATANİ GÖREVİNİ SİVAS'TA YAPTI

Nişan sonrası vatani görevi için Sivas'a giden Kerem Kılıçdaroğlu, Temeltepe Askeri Kışlası'nda kısa dönem askerlik yaptı. Kurban Bayramı sonrasına bırakılan düğünün 1 Eylül'de yapılması kararlaştırılmıştı.

MUHARREM İNCE DE DÜĞÜNE KATILANLAR ARASINDAYDI

Ankara İncek'te bulunan La Rossa Wedding'de gerçekleşen düğün için sade bir davetiye bastıran çift, çiçek göndermek isteyen misafirlerden çiçek yerine Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışta bulunmalarını istedi.

ODTÜ'de ders veren Kerem Kılıçdaroğlu'nun müstakbel eşi Mine Alşan bir şirkette kimyagerlik yapıyor. Alşan ayrıca bir üniversitede de akademik kariyerini devam ettiriyor.

Muharrem İnce, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem ve Mine'nin düğün törenine gelen isimlerdendi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (8)
 • Yaa sorma bee... Bilale Burak da ne çektiler güneydoğuda askerken valla De mi?

  (1) (1)

 • Torpillilerin alayı Ak Partili ve onlar hiç yapıyor ya çürük ya bedelli ile kaçıyorlar...

  (10) (1)

 • Evet OFLU BABA denemiş ama pek randıman alamamış galiba.

  (1) (0)

 • Siyasetciler birbirlerine en ağır eleştileri yapsada-ki bu siyasetin doğasında var ama siyasete devam ettikleri müddetce kalıcı olarak ayrışmazlar. Düğünde bir araya gelmeleri gayet doğal.

  (1) (8)

 • galiba siz denediniz bunu ve tavsiye ediyorsunuz ..kolay gelsin size ..

  (0) (16)

Tüm Yorumlar