20 Kasım 2018 16:36

MPİ 15 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

MPİ 15 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi... Her hafta Perşembe akşamları çekilişi yapılan Süper Loto'da 543. hafta çekilişi de tamamlandı. İşte bu haftanın kazanan numaraları ve Süper Loto sonuçları...

Süper Loto sonuçları, bu akşam Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan 543. hafta çekilişi ile birlikte belli oldu. 6, 5, 4 ve 3 bilen talihli veya talihlilerin ikramiye kazandığı Süper Loto'da geçtiğimiz hafta 6 bilen 1 talihli 14 milyon 29 bin lira ikramiye kazanmış ve bu talihlinin Antalya'nın Muratpaşa ilçesinden kuponunu oynadığı tespit edilmişti.

İşte bu haftanın Süper Loto sonuçları ve ikramiye bilgileri...

SÜPER LOTO SONUÇLARI

15 Mart 2018 tarihli Süper Loto sonuçları: 5 - 20 - 22 - 31 - 40 - 47

SÜPER LOTO NE ZAMAN ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından yapılacak Süper Loto çekilişi sonuçları için vatandaşlar heyecanla bekliyor. Yapılacak çekilişle birlikte bu haftanın kazanan numaraları da belli olacak ve vatandaşlar sonuçları görüntüleyebilecek.

Süper Loto çekilişleri, düzenli olarak Perşembe akşamları saat 21:15'te çekilmeye başlamaktadır. Çekilişi tamamlanması ve kazanan numaraların belirlenerek duyurulması ise en geç 21:45'tir. Vatandaşlar, 21:45 itibarıyla Süper Loto sonuçlarını görüntüleyebilir.

Aynı zamanda Süper Loto çekilişini canlı olarak izlemek isteyen vatandaşların da saat 21:15'te Milli Piyango İdaresi'nin internet sitesinde yer alan Canlı Çekiliş bağlantısına girmeleri yeterlidir.

15 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (1)
  • Muratpaşa dan sonra sıra Ankara keçiörende. Bu hafta sayısal oraya çıkmalı..

    (0) (0)