18 Kasım 2018 07:42

Milletvekilinden skandal sözler: Vatandaşa hakaret etti!

Milletvekilinden skandal sözler: Vatandaşa hakaret etti!

İYİ Parti'nin Konya Milletvekili ve GİK üyesi Fahrettin Yokuş, Çorum'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a rekor düzeyde oy çıkmasını eleştirerek seçmene küfür ve hakaret etti.

İYİ Parti'nin Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Twitter hesabından paylaştığı mesajında, 24 Haziran seçimlerindeki tercihinden dolayı seçmene hakaret etti.

528 bin nüfuslu Çorum'da 400 bin kişinin icralık olduğunu iddia eden ve buna rağmen Çorum'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a rekor düzeyde oy çıkmasını eleştiren Yokuş, şu ifadeleri kullandı:

"DEVEYE DİKEN MESELESİ"

TWEET'İ DAHA SONRA SİLDİ

Fahrettin Yokuş, sosyal medyada gelen büyük tepki üzerine mesajını kısa sürede sildi. Yokuş, tepki çeken sözlerinden dolayı ise yeni bir açıklama yapmadı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (43)
 • 80 küsur yıldır Atatürk düşmanları Atatürkçülük oynuyorlar, Türk milletinin milli duygularını sömürüp kandırıyorlar.

  (0) (6)

 • Atatürk imzasının önünde poz vermekle Atatürkçü, Türk bayrağının önünde sırıtmakla da Türk olunmuyor. Maskeleriniz düştü, çekilin ay yıldızlı bayrağımın önünden gölge etmeyin, rahat bırakın artık Gazimizi.

  (0) (18)

 • Bırakın bu fabrika işlerini 250 kişinin yapacağı işte 2000 kişi çalışacak hep zarar edecek vatandaş bile bunun farkında da bazıları hala anlamıyor madem fabrikalar bu kadar önemli neden CHP nin bankası İş Bankası satın almadı alıp çalıştırsa idi.

  (0) (7)

 • Bu mesajda hakaret makaret yoktur. Ama Binali bey İzmirlilere sin-sin-sin, kaf-kaf-kaf, sinkaf! demişti.

  (18) (0)

 • Bu çeşit yanlış yorumlarla önümüzdeki seçimi de kaybedecekler belli oldu..

  (3) (18)

Tüm Yorumlar