21 Kasım 2018 21:19

Meral Akşener'den dolar açıklaması hükümetin yanındayız!

Meral Akşener'den dolar açıklaması hükümetin yanındayız!

Dolar çıldırdı. Piyasalar şokta...1 saat içinde dolar kuru 5.90'dan 6.30'ların üstüne zıpladı. Dolar 7 liraya doğru giderken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den son dakika bir açıklama geldi. Akşener "Hükümetimiz ve milletimiz adına hükümetimizin yanındayız" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den son dakika bir açıklama geldi. Akşener döviz kurundaki yükselişi değerlendirdi ve "Hükümetimiz ve milletimiz adına hükümetimizin yanındayız" dedi. Akşener'in partisi diğer partilere işbirliği teklifinde bulundu.

Akşener, "TC. aile şirketiniz değil. Ekonomik tabloyu bozarken yalnızdınız çözüm için birlikte hareket etmeye hazırız. Merkez Bankası’na müdahale etmekten vazgeçin" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İl Başkanları toplantısı sonrasında gündemi değerlendirdi. Ekonomiye ilişkin Akşener, "Ekonomide ve dövizde tam anlamıyla bir patlama yaşanmıştır. Hepimiz aynı gemideyiz geminin adı Türkiye Cumhuriyeti'dir. Dünü ve bugünü yarın konuşmak üzere sayın Cumhurbaşkanı'na çağrıda bulunuyoruz; gelin etrafınızı saran sizi sürekli yanıltan o ekonomi kurmaylarından bir an evvel kurtulun.

Türkiye Cumhuriyeti,  aile şirketiniz değil. Ekonomik tabloyu bozarken yalnızdınız çözüm için birlikte hareket etmeye hazırız. Bugün için ülkemiz ve milletimiz adına Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin yanındayız. Merkez Bankası'na müdahale etmekten vazgeçin" dedi.

İYİ Parti işbirliği teklif etti! Ankara'da flaş ekonomi adımı

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (16)
 • DANDİK KİME OY VERİRSEN VER NE BEKLİYORSUN BEKLENTİN NE KAYPAKLIK YAPMA ONUDA AÇIKLA MİSAFİR..

  (0) (3)

 • Bize Allah yeter... Gölge etmeyin başka ihsan istemez. Destek yerine köstek oldunuz bu millete bu vakte kadar şimdi olumlu tavırlar içine bürünüp göz boyamaya hiiiiç gerek yok. Millet Allahın yanında olacak biz böyle inanıyoruz Rabbim büyük , Lâ tâhsen innallahü meana...

  (7) (11)

 • Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler

  (0) (46)

 • YORUMLARA BAKIYORUMDA NE KADAR HAİNİMİZ VAR YA, YAZIKLAR OLSUN SİZE? NEREDEYSE ZİL TAKIP OYNAYACAKSINIZ.HEPİMİZ BU GEMİDEYİZ UNUTMAYIN.

  (5) (14)

 • Hani evet deyince başkan seçince ekonomi ilk beşe giriyordu eyyy diye diye diyaloğu bitirdiniz güzelim ülkemizi dünyaya düşman ettiniz.

  (12) (6)

Tüm Yorumlar