18 Kasım 2018 01:22

Meltem TV ve Yeni Mesaj'ın sahibi işte Haydar Baş'ın mal varlığı

Meltem TV ve Yeni Mesaj'ın sahibi işte Haydar Baş'ın mal varlığı

Haydar Baş'ın mal varlığına tedbir kararı konuldu. Bağımsız Türkiye Partisi lideri olan Haydar Baş Meltem Tv, Mesaj TV, Meltem Okulları ile sanayi alanında bir şirketin de sahibi... Haydar Baş ortağının malına el koymakla itham ediliyor.

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, ortağı Mustafa Eraslan'ın 6 milyon değerindeki mal varlığını zorla üzerine geçirdiği iddiasıyla yargılanıyordu. Ortağının mal varlığına zorla el koyup boş senet imzalatmakla itham edilen Haydar Baş'ın servetine tedbir konuldu.

Peki Haydar Baş'ın mal varlığı listesinde neler var? Özel okullardan televizyonlara, gazete ve dergilerinden sanayi şirketlerine kadar işte Haydar Baş'ın mal varlığı listesi

Prof. Dr. Haydar Baş'ın malvarlığı listesinde Meltem TV, Mesaj TV, Yeni Mesaj Gazeteleri de bulunuyor. İcmal, Öğüt ve Mesaj dergileri de Baş'a ait. Özel Meltem Okulları da Haydar Baş'ın servet listesinde. Aslen Trabzonlu olan Haydar Baş, kendisini araştırmacı, yazar, iş adamı, sanayici ve tüccar olarak tanıtıyor.

Haydar Baş'ın mal varlığı TV ve gazetesi var : Prof. Dr. Haydar Baş'ın malvarlığı listesinde Meltem TV, Mesaj TV, Yeni Mesaj Gazeteleri de bulunuyor. İcmal, Öğüt ve Mesaj dergileri de Baş'a ait. Özel Meltem Okulları da Haydar Baş'ın servet listesinde. Aslen Trabzonlu olan Haydar Baş, kendisini araştırmacı, yazar, iş adamı, sanayici ve tüccar olarak tanıtıyor.

Haydar Baş'ın servet listesinin başında “BAŞ” Şirketler Grubu yer alıyor. Haydar Baş, bu şirketin çatısı altındaki, BAŞ Çelik Fabrikaları, BAŞ Ticaret A.Ş.ve BAŞ Isı Sanayi firmasının da sahibi. Haydar Baş, Türkçe'den başka Fransızca, Arapça, Farsça ve Azerice biliyor.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Kadırga-Köy Tv,Meltem hastanelerinde sahibidir.

    (0) (1)

  • Oh ohh iyi iyi gayet her sey guzel gidiyor. Zaten ne varsa bu zenginlerde ve tv sahiplerinde var. Milyonlarca liralari var. Darisi diger zenginlerin basina madem vatani cok seviyoruz diyorsaniz o zaman sermayeyi de getirip devletimize teslim etmelisiniz. Simdiye kadar kimin sayesinde zengin oldunuz hepiniz de nankorluk yapmayin seferberlik ilan edilsin zenginlerin cebindeki akrebleri cikaralim ins. Birde yurt disinda parasi olan butun is adamlari tespit edilsin paralarini ulkemize getirmeleri saglansin diyorum.

    (2) (4)

  • Fatih Eryılmaz istifa edeli 1 ay oldu. Allayıp pullayıp haber yapıyorlar. Türk Lirası %30 ila 50 arasında diğer ülke paralarına göre değer kaybetti. Ülkesinde iç savaş olan Ukrayna parası bile bizim paramız karşısında son 3 ayda %37,5 değer kazandı. Kişi başına düşen milli gelir ne oldu? Alım gücümüz ne kadar azaldı? Son 3 ayda ne kadar fakirleştik? Neden bunlar haber olmaz. Döviz borcu olan sanayici, iş adamı veya sabit gelirli işçi memur emeklinin hali ne olacak?

    (12) (16)

Tüm Yorumlar