18 Ocak 2019 16:35

Oya PAKTAŞ oya.paktas@internethaber.com

Melih Gökçek'ten sana ekmek yok Mansur Bey!

Bazı silik siyasetçilerin ve kimi belediye başkanlarının ısrarla Melih Gökçek’i itibarsızlaştırma yarışına girmesini anlamakta zorlanıyorum. Adam zaten köşesine çekilmiş. neden halen üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim. 

Melih Gökçek gibi bir siyaset dehasıyla uğraştıklarının farkında bile değiller... Ne dedi Melih Bey, "Tozunu atarım..." Atar mı, attı bile, Hayati Yazıcı'nın o günden beri sesi çıkıyor mu?

Bay Yazıcı  Gökçek’in ismini ağzına bile almıyor. Birde üzerinden yorum yapıyor. Bunu yaparken de görevden ayrılan diğer belediye başkanlarını da zan altında bırakıyor. Bu adam partisi için belki sizin yaptığınızın on katı fazla emek verdi..

Birde açıklayın bu kadar kötü ne yapmış olabilir şahsınıza? Tavuğunuza kış mı dedi köpeğinize hoşt mu dedi? Ne yaptı bu adam size?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bekir Bozdağ'a nasıl sahip çıktıysa, Melih Gökçek'e de kendi partisinin içindeki düşmanlarına rağmen sahip çıkmayı bildi... "Yol arkadaşım" dedi, birlikte yürüdükleri yolun bitmediğini söyledi... Daha ne desin? İlla isim mi söylesin, illa rencide mi etsin?

Birde şu var; Gökçek gidince "Ankara daha iyi olacak dünya başkenti yapacağız" diyenlerin hayalleri suya değil çamura düştü. Gökçek gideli kaç ay oldu. Ankara  şu an olmadığı kadar daha berbat durumda. Belediye  tamamen işlevsiz. Disiplin dersen arada bul bakalım… "Akraba topluluğu merkezi" derdim eskiden Büyükşehir için. Hâlâ aynı görüşteyim ama bu kez "harabe" demek daha doğru geliyor bana...

Kardeşim bütçeyi sık sıkta hizmette et biraz… Bütçen fazla çıkınca başkan yapmazlar hizmet edince yaparlar.

Bir çift sözüm de Mansur Yavaş'a....

Gökçek’ten sana ekmek çıkmaz Mansur Bey.

Açıklamaların seni daha da itici yapıyor bilesin...