14 Kasım 2018 05:25

Melih Gökçek'ten bomba dolar çıkışı

Melih Gökçek'ten bomba dolar çıkışı

Dolardaki yükselişle ilgili değerlendirme yapan Melih Gökçek, "Türkiye de dövizle oynayan bazı yerli aktörler var. 80 kişi 80 milyonun istikbali ile oynamamalı, oynatılmamalı" dedi.

Sosyal medya hesabından dolardaki yükselişle ilgili açıklama yapan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Şunu kabul etmek gerekir ki, kur aynı gün içinde hem büyük çıkış ve hem de büyük iniş yapamaz. Türkiye de dövizle oynayan bazı yerli aktörler var." ifadelerini kullandı.

Doların ani yükselişle rekor kırmasının ardından kurdaki değişimi değerlendiren Melih Gökçek, "Şunu kabul etmek gerekir ki, kur aynı gün içinde hem büyük çıkış ve hem de büyük iniş yapamaz. Türkiye de dövizle oynayan bazı yerli aktörler var. Devlet bunları mutlaka tespit etmeli ve yaptıklarına pişman etmeli. 80 kişi 80 milyonun istikbali ile oynamamalı, oynatılmamalı" paylaşımını yaptı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • Sanirim büyük bir operasyon geliyor ipi disrida olan bazi banka ve sirketlere kayxum geliyor

  (1) (4)

 • Daha bekleyin... çıkmaya devam edecek.

  (2) (2)

 • Dogru demis bunu tespit etmek kolay birsey en fazla tl kim alip satiyor bibib basina

  (0) (4)

 • Seçimden sonra 20 milyar dolar para fonlanacak dolar düşecekti Melih Başkan.

  (0) (8)

 • HEEE DEMEK ÖYLE ! gece diyorlar ki biz bu hükümete güvenmiyoruz , dolar topluyorlar , öğleden sonra yok yok güveniyoruz biz bu hükümete diyip dolarları satıyorlar öyle mi ??? böyle ani çıkışların tek izahı var ! saldırı ! kripto para borsasında çok yapıyorlar bunu ! örgütleniyorlar belli bir sermayeye ulaşınca , başlıyorlar gözlerine kestirdikleri satın almaya , pumppp , pompala pompala pompala , 1 tl lik para oluyor 5 tl tabii birden yapmıyorlar bunu ki çıktığını hareketi gören gelsin ağa takılsın çık çık çık ondan sonra satıyoruz arkadaşlar diyip kaçıyorlar ! olan ağa taklan oltaya gelen küçük sermaye sahiplerine oluyor , 2-3-4 tl den alan garibanlar bir bakıyorlar elde avucta 1 tl kalmış o da sanşları varsa !

  (3) (0)

Tüm Yorumlar