24 Ocak 2019 11:12

Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanında şok gelişme

Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanında şok gelişme

Kanal D'nin uzun zamandır beklenen dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin 1. ilk bölümü izleyici tarafından çok sevildi. Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin 1.ilk bölümünün hemen ardından Mehmet Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı ve uzun zamandır beklenen Mehmed Bir Cihan Fatihi 1.ilk bölümünün hemen ardından Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanı geldi. Mehmed Bir Cihan Fatihi 1.ilk bölümü bekleneni karşılamış görünüyor. Hadi gelin önce Mehmed Bir Cihan Fatihi ilk bölümde neler olmuş özetine bakalım hemen ardından Mehmed Bir Cihan Fatihi 2.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 1.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Şehzade Mehmed, babası Murad Han’ın vefatından sonra tahta çıkmak üzere Manisa’dan, Edirne’ye yola çıkar. Tahtın bir diğer adayı olan Şehzade Orhan ise bu sırada Konstantiniyye’dedir. İmparator Konstantinos, Şehzade Orhan’ı Osmanlı’nın başına geçirmek ister ve Edirne’ye gönderme kararı alır.

Edirne’de onları bekleyen Çandarlı Halil Paşa’nın taht mücadelesinde kimi destekleyeceği Osmanlı’da yeni bir dönemin başlamasına yol açacaktır.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİH 2.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Kadınlar neden bu kadar dekolte giydirilmiş. Bizanslıları anladık da osmanlı kadınları neden göğüsler fora etmiş dolanıyorlar. Magazin olayına dönüşürse izlemem muhteşem yüzyıl saçmalığını izlemediğim gibi. Kadınları vücutlarıyla değil oyunculuklarıyla ön plana çıkartın.

  (0) (2)

 • Osmanlı zamanında ortalıkta dolaşan bu kadar meme olsaydı hiçbir padişah savaşa gidemezdi

  (0) (3)

 • Fatih Sultan Mehmedi babası yaşında biri oynarsa,böyle olur.çok yaşlı durmuş Kenan.

  (0) (2)

 • Maalesef Fatihin yaşı uymamış,ozaman daha 19 yaşında,bu Fatih 40 ka yakın duruyor.bu kadar fark çok sırıtmış., daha genç biri oynamalıydı.

  (0) (2)

Tüm Yorumlar