21 Kasım 2018 16:54

Meclis lokantası fena karıştı! Danışmana dayak...

Meclis lokantası fena karıştı! Danışmana dayak...

AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan'ın danışmanı M.C., Meclis'teki lokantada yer yüzünden çıkan tartışmada tekme- tokat saldırıya uğradı.

TBMM lokantası fena karıştı. TBMM Üyeler Lokantası'nda AK Parti Milletvekili Nevzat Ceylan ve misafirlerine yer tutan danışman M.C., oturmak isteyenlere, masanın dolu olduğunu söyledi. Bu sırada iddiaya göre MHP'li olduklarını söyleyen kişilerle, M.C. arasında tartışma başladı.

Tartışma büyürken,masaya oturmak isteyen gruptakiler M.C.'ye saldırdı. Üyeler Lokantası'ndaki garsonlar ve diğer danışmanlar tarafından kavgaya müdahale edildi.

Gözünde şişlik oluşan ve dudağı patlayan M.C., darp raporu aldı. Karşı taraf kendilerine küfür edildiğini savunurken, M.C. böyle bir şeyin olmadığını söyledi. (DHA)

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (11)
 • AKP en yukarıdakini tokatlıyor,buna karşılık olarak da MHP aşağıdakini tokatlıyor...1-1 berabere!

  (1) (2)

 • milli çete ittifakı normal

  (3) (8)

 • MİLLET VEKİLİ OLMUŞLAR ADAM OLAMAMIŞLAR.NE BU BÖYLE.

  (0) (5)

 • millet gözünde şu an MHP daha etkin Erdoğanı çık akp boşbeleş rantçı fırsatçı sahte dinci dolu, Erdoğan olmasın akp baraj altı kalır

  (2) (5)

 • bu halkın parası ile sizlere vergi ödeyen bu milletin yiyemediği yemeği yemek için bile bir birlerinizi yemeye başladınız.inşallah bu olayların sonu gelmez.zehir olsun vucudunuza yapışsın

  (0) (10)

Tüm Yorumlar