22 Mayıs 2018 09:28

İFTAR SAATİ

İstanbul
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Demet BALTACI demet@internethaber.com

Mars Kova burcuna geçiyor!..

Bugün 16 Mayıs Çarşamba... Merkür günündeyiz...

İkizler burcunda ilerleyen Ay güne değişken ve hareketli enerjiler veriyor.

Önümüzdeki iki gün zihinsel faaliyetler ve iletişim trafiği hızlanırken, yakın çevremizdeki kişilerle daha fazla ilgilenebiliriz.

Seyahat, gezi, eğitim gibi konular günlük planlarımızda daha fazla yer alabilir. İş veya özel amaçlı toplantılar, görüşmeler, sohbetler olabilir.

Enerji gezegenimiz Mars bugün Kova burcuna geçecek.

Mars 16 Kasım’a kadar Kova burcunda ilerleyecek. Bu dönemde idealler için rahatlıkla eyleme geçebilir, enerjimizi evrensel kavramlar, bilim, teknoloji, organizasyonlar ve grup çalışmalarına yönlendirebiliriz.

Mars 27 Haziran’da 9° Kova burcunda retro harekete geçecek. 13 Ağustos’ta Mars tekrar Oğlak burcunun son derecelerine gerileyecek. 27 Ağustos’ta Mars ileri harekete dönecek ve 11 Eylül’de tekrar Kova burcuna geçecek. Mars 16 Kasım’a kadar Kova burcunda ilerlemesini sürdürecek. Mars Kova burcunda özgür, bireysel ve yaratıcı enerjileri arttırabilir. Zaman zaman tuhaf ve anlaşılmaz, kontrolü zor şekilde ideallerimizin peşinden gidebiliriz. Geleneksel yöntemler ve kısıtlayıcı kuralları görmezden gelip tamamen kendi orjinal fikirlerimizi savunabiliriz.  Mars’ın Uranüs ile yapacağı dik açı kişisel ve toplumsal alanlarda düzene karşı gelen, kışkırtıcı, yıkıcı, isyankar enerjileri arttırabilir.

Bu açı 16-18 Mayıs, 1-3 Ağustos, 17-19 Eylül'de de aktif olacak...