18 Aralık 2018 20:22

Market görevlilerine kızan vatandaş çıldırdı! Mutfak tüpüyle...

Market görevlilerine kızan vatandaş çıldırdı! Mutfak tüpüyle...

ADANA'da evinin duvarına kamyonla zarar veren market görevlilerine kızan vatandaşın tepkisi hayrete düşürdü. Öfkeli vatandaş, mutfak tüpüyle girdiği iş yerini havaya uçurmak istedi.

Olay, merkez Seyhan ilçesi, Dağlıoğlu Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, bir markete ait kamyon sokağa girmek isterken Mehmet Eşref I.'nın marketin hemen yanındaki evinin duvarına zarar verdi. Duvarın sıvaları ve betonlarının dökülmesine sinirlenen Mehmet Eşref I., görevlilerden zararının karşılanması istedi. Görevliler ise Mehmet Eşref I.'nın zararının karşılanacağını söyledi.

MARKETİ BASIP HAVAYA UÇURACAĞINI SÖYLEDİ!
Aradan geçen süre içerisinde zararının giderilmemesine sinirlenen Mehmet Eşref I., eline mutfak tüpünü alıp gazını da açarak marketi bastı. Marketi havaya uçuracağını söyleyen zanlıyı gören vatandaşlar marketten kaçtı. Mehmet Eşref I. ise tüpü market rafının üzerine koyarak bir süre bekledi. Bu arada dışarı çıkan çalışanlar polisi aradı. Bu anlar ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay yerine gelen polisler, zanlıyı etkisiz hale getirdi. Sakinleşen Mehmet Eşref I., tüple birlikte polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (1)
  • aklınca marketten bayağı para koparacaktı zaar....ama o markette bir usta çağırıp yaptırıverse idi...gerçi ev zaten dökülor gibi nereden tutsanız elinizde kalır büyük ihtimal...

    (0) (0)