18 Kasım 2018 19:06

Maduro'dan Diriliş Ertuğrul dizi setine sürpriz ziyaret

Maduro'dan Diriliş Ertuğrul dizi setine sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni için Türkiye'ye gelen Venezüella Devlet Başkanı Nicolas Maduro, hayranı olduğu Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni için Türkiye'ye gelen Maduro, Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti. Arabasını yol boyunca kendisi kullanan Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, dizideki "Alp" karakterleri tarafından at üstünde karşılandı.

Maduro, eşi Cilia Flores ve beraberindeki heyetle dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ve yönetmeni Metin Günay'dan dizi ve set çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''Venezüella Devlet Başkanı Sayın Nicolas Maduro, Diriliş Ertuğrul dizimizin setini ziyaret etti. Kendisi de Diriliş Ertuğrul hayranı olan Sayın Maduro'ya Türk mutfağının seçkin yemeklerinden ikram ettik.'' ifadelerini kullandı.

MADURO ÖVGÜYLE BAHSETMİŞTİ
Maduro "Eşim Cilia ile Ertuğrul adında tarihi bir dizi izliyoruz siz de izleyin. Muhteşem! Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Müslüman bir kahramanın hayatını anlatıyor. Hikâye o kadar güzel anlatılıyor ki insan kendini o kasabada o değerleri ve tarihi yaşarken buluyor" demişti.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro daha önce de Kayı Boyu bayrağı ve eskiden Oğuzların giydiği ‘börk’ başlığı ile poz verip , diziye selam göndermişti.

Maduro'dan Erdoğan açıklaması: Onur duydu

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • YILLARCA HER TÜRLÜ HALTI-HAKARETİ "RAHATÇA" YAPIP DA" DİKTATÖR VAAR" DİYE BAĞIRAN GEZİZEKALI ÇAPULCU , SÖZDE LAİK MEDYA,SÖZDE EVRİMCİ DEVRİMCİ GÜRUH "DİKTATÖR" NASIL OLURMUŞ ASIL ŞİMDİ DEN SONRA GÖRECEKSİNİZ,TÜM VATAN MİLLET DÜŞMANLARI TİTREYİN ARTIK !!

  (6) (1)

 • evet DİRİLİŞ dizisinden nefret eden okan bayülgen gibi kökü yabancı sözde sanatçılar, SÖZDE ANTİEMPERYALİST RADİKAL SOLCULAR bakın SOSYALİST MADURO bile HAKKI TESLİM ETME ERDEMİNİ GÖSTERDİ ama bizdeki içimizdeki daha gavurlarda nerde o cesaret

  (10) (16)

 • VENEZULA DA CAN GUVENLIGI YOK.TUVALET 5 MILYON.HALK ACLIKTAN PERISAN .BU DIKTATORUN DUNYADA ITIBARI SIFIR.

  (17) (10)

 • DÜNYANIN EN ZENGİN PETROL YATAKLARI ÜZERİNDE AÇ SEFİL BİR HALKIN BAŞINDAKİ DİKTATÖR...MUDURO

  (7) (11)

 • Dünya hayranlık duyarken maalesef ülkemizde Türk görnümlü avrupa sevicileri ve hayranları ile dolu .

  (9) (14)

Tüm Yorumlar