18 Ocak 2019 22:38

Kuzey Irak'taki terör hedefleri vuruldu

Kuzey Irak'taki terör hedefleri vuruldu

TSK'dan son dakika operasyonu... Türk jetleri Suriye'deki operasyonla eş zamanlı olarak Kuzey Irak'taki terör hedeflerine hava harekatı düzenledi.

TSK tarafından yapılan son dakika açıklamada, Kuzey Irak'ta saldırı hazırlığındaki terör örgütü mensuplarına hava harekatı düzenlendiği belirtildi.

TSK, Kuzey Irak'ta saldırı hazırlığındaki terör örgütü mensuplarına hava harekatı düzenledi.

"Irak kuzeyi Sinath-Haftanin'de saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik hava harekatı düzenlenmiştir" ifadesini kullandı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan son dakika açıklamada, "Teröristlere ait sığınak, barınak ve silah mevzii olarak kullanılan 16 hedef imha edilmiştir." ifadesi kullanıldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • türkiyenin ne mermisi biter ne askeri...kafirler düşünsün.

  (3) (6)

 • O kadar çok hedef vurmakla ugrasana kadar tek bomba at toptan temizlik yap daha güzel,ilk gün bu yapılsaydı şimdi masada oturmuş konuşuyor oluyorduk ama biz cımbızla ayikliyoruz ne yalan soylim bu teröristleri tek tek ölüsünü görmek hoşuma gidiyor , keşke bende orda olsaydimda görmek yerine tek tek öldurseydim.....

  (5) (5)

 • Öncelikle askerlerimizi tebrik ediyorum. Şehitlerimizin kanunu yerde koymadiklari için ALLAH RAZI OLSUN. Bazı yorumcu arkadaşlar hesaplama hatası yapıyor. Günlük ortalama 50 noktaya vardıklarını varsayarsak 24 günde 1200 hedefe tekabül eder. Bu vesileyle eksik aramak yerine birlik beraberliğe herşeyden daha çok ihtiyacımız var. Lütfen parti, ırk, mezhep çatışması ülkemizin hayrına olmaz. Eğer bu ülkenin vatandaşı isek, kanımızda bir bozukluk da yoksa kardeşligimizi guclendirelim lütfen. Saygılar,

  (29) (19)

 • Günde TSK hedefleri vurdu diye 24 haber yapılıyor her hedefte 100 den fazla hedef 24x100= 2400 hedef bunu 21 gün derseniz 50 bin hedef olur afrinde bu kadar yer var mı

  (6) (44)

 • İş cinayetleriyle gündeme gelen üçüncü havalimanı işçiler ayaklandı...Yeri Göğü İnletiyor!......... Jandarma kamp amirliğinin önünü kapattı!

  (5) (24)

Tüm Yorumlar