19 Mart 2018 15:50

Kuveyt Emiri el Sabah Ankara'da

Kuveyt Emiri el Sabah Ankara'da

Kuveyt Emiri Şeyh Sabah Ahmed Cabir el Sabah, Türkiye'ye geldi. Emiri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenboğa Havalimanı'nda karşıladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'ye gelen Kuveyt Emiri Şeyh Sabah Ahmed Cabir el Sabah'ı Esenboğa Havalimanı'nda karşıladı.

Kuveyt Emiri el Sabah'ı uçaktan inişinde karşılayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Ankara Valisi Ercan Topaca eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kuveyt Emiri, havalimanında bir süre görüştü.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (25)
 • Soru: Kuveyt Emiri devlet nişanı alacak kadar Türkiye için ne yapmıştır. Cevap: Türkiye için hiç bir şey yapmamıştır ama AKP için bir şeyler yapmış olabilir, kanaatindeyim.

  (0) (0)

 • İslam ülkelerinin birlik olması ve artık kurulan İlam ordusunun tam faal olmasının zamanı çoktan gelmiş geçiyor darısı 63 islam ülkesinin bir araya gelmesinde

  (0) (0)

 • bu kuveytler neden biraz suriyeli arapları multeci olarak almıyr bilen varmı suriyeli arapları amıyorlar ama asya ülkelerindne flipinler endonezyalı kadınları çok alıyor nedense işleri güçleri hep kadın olan bir devlet bu kuveyt hayatları kadın üzerine kurulu yani kısacası sapıklar ülkesi onun erdoğan kapıda karşılıyor devletliğiniz batsın

  (0) (0)

 • HELAL OLSUN BU ERDOGANIN KANKANLARI OLAN ARAP VAHHABILERINE HER SECIM ARIFESINDE ERDOGANA YARDIM AMACLI MILYONLARCA DOLAR GETIRIP VERIYORLAR.ARTIK MAKARNA YERINE DOLAR YERSINIZ AMA BOSUNA GENE HAYIR KAZANACAKTIR.BU SEFER COK KISI VATANINI SATMAKTAN VAZ GECECEKTIR.

  (0) (4)

 • elini öpmüşmü emirin.

  (0) (1)

Tüm Yorumlar