20 Ekim 2018 06:54

Küçük kıza tecavüze kalkıştı, linç edildi!

Görüntüler Peru'dan. 10 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmeye kalkışan adamı sokak ortasında dövdüler. O anlar amatör kamerayla saniye saniye kaydedildi...

Şoke eden görüntüler Peru'dan. Görüntülerde kadınlar 10 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmeye kalkışan bir adama cezasını kendileri veriyor. Pedofil olduğu iddia edilen adam bir otomobilin arkasına bağlanarak yerlerde sürükleniyor. Aralarında 10 yaşındaki kız çocuğunun yakınlarının da olduğu öfkeli kabalık, olay yerinden taksiyle uzaklaşmaya çalışan adamı taksiden indirip adeta linç ediyor. Adamın polise verdiği ifadede ise çok sarhoş olduğu hiçbir şey hatırlamadığı belirtiliyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Diğer Videolar