15 Aralık 2018 02:31

Korkunç iddia! Cemal Kaşıkçı'nın ailesi Cidde'de katledildi

Korkunç iddia! Cemal Kaşıkçı'nın ailesi Cidde'de katledildi

SUUDİ ARABİSTAN'ın veliaht prensinin Kaşıkçı ailesine kini dinmiyor. Bu kez Beyrut’ta Cemal Kaşıkçı'nın kardeşi ve karısı infaz edildi. Aileden tek kurtulan evden son anda kaçmayı başaran çocukları oldu.

BEYRUT'ta basılan Diyar gazetesinde yer alan habere göre, Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra bir daha haber alınamayn Cemal Kaşıkçı'nın kardeşi Ahmet Kaşıkçı ile karısı Cidde'de öldürüldü. İddiaya göre, eve gelen maskeli ve kılıçlı şahıslar Ahmet Kaşıkçı ve karısını katletti.

Ahmet Kaşıkçı’nın bir komşusu, eve giren şahısların ellerinde kılıçlar olduğunu ve kafasını koparana kadar Ahmet Kaşıkçı ve karısının başına ve omuzuna kılıç salladıklarını aktardılar. Ahmet Kaşıkçı'nın üç çocuğunun kaçarak komşularının evine sığındığını söyledi.

POLİSLER İNCELEME YAPTI: Komşular, daha sonra Suudi polislerin gelerek kendilerine dağılmalarını söylediğini ve cesetleri alıp bilinmeyen bir yere götürdüklerini, daha sonra gelen polislerin evde sabaha kadar inceleme yaptıklarını söyledi.

OĞLU KAÇARAK İZİNİ KAYBETTİRDİ: Ahmet Kaşıkçı’nın kaçan 18 yaşındaki oğlu Muhammed Kaşıkçı'nın kaçarak izini kaybettirdiği belirtildi. Polisin, Ahmet Kaşıkçı'nın evinin kapısını demir bloklarla kapatarak, eve kimsenin yaklaşmaması emrini verdiği kaydedildi.

Cemal Kaşıkçı için özel testere getirildi

Sevil Atasoy'dan Cemal kaşıkçı açıklaması! Ceset parçalanırsa...

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • TYYIB BAK SANA MESAJ GÖNDERIYORLAR HA.GITTIN HEMEN TRUMPTAN YARDIM ISTEDIN.

  (9) (4)

 • ALLAH ARAPLARI ISLAH ETMEZ ETMET,MA SEN HEC DÜSÜNMÜYOR NIYE ONLARA O KADAR PERE VERMIS?

  (1) (3)

 • Allah bu Arapları ıslah etsin, bunların müslümanlığı kağıt üzerinde malesef, dünya bunların yüzünden müslümanlıktan nefret ediyor. İslam'ı bu şekilde kötü bir din olarak algılıyorlar haklı olarak, hristiyanlara bakın bazen müslümanlardan daha fazla müslüman gibi davranıyorlar, hak hukuk adalet sevgi hoşgörü gibi daha bilimum güzel her şey onlarda var.

  (8) (7)

 • Müslümanlar tarafından yönetilmiyorlar da ondandır.

  (3) (10)

 • Müslümanlar ın çoğunlukta olduğu ülkelerin bir tekinde insan hakları, çağdaş yaşam, modern hukuk, adam gibi demokrasi var mı?..

  (7) (36)

Tüm Yorumlar